Tiesa apstiprina 'Dzintara' TAP pasākumu plānu; doti divi gadi tā izpildei
Foto: DELFI

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa šodien apstiprinājusi parfimērijas un kosmētikas ražotāja "Dzintars" iesniegto tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) pasākumu plānu.

Kā informēja tiesā, šodien tika apmierināts akciju sabiedrības pieteikums un akceptēts TAP pasākumu plāns tā 29.decembra redakcijā.

Tiesa noteikusi divus gadus plānā minēto pasākumu īstenošanai.

Jau vēstīts, ka Zemgales priekšpilsētas tiesa pērn 17.oktobrī ierosināja "Dzintara" TAP lietu.

Uzņēmuma pārstāvji toreiz skaidroja, ka divas krīzes, no kurām viena bija 2008.gadā, bet otra 2014.gadā, veicinājušas "Dzintara" tradicionālo tirgu samazināšanos, pārdošanas apmēru kritumu un apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Tādējādi uzņēmumam uzkrājušies parādi.

"Dzintars" 2015.gadā strādāja ar 5,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās par 76% - līdz 2,633 miljoniem eiro.

"Dzintars" ir parfimērijas un biokosmētikas izstrādātājs un ražotājs. "Dzintara" sortimentā ir vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu, kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumu. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,817 miljoni eiro.

Tags

Dzintars

Comment Form