Uzsākta ciemata 'Dreilinga mājas' noslēdzošās kārtas būvniecība
Foto: Publicitātes attēli

Mājokļu attīstītājs "Bonava Latvija" pagājušā gada beigās uzsācis vēl trīs daudzdzīvokļu ēku būvniecību dzīvojamo māju ciematā "Dreilinga mājas", tādējādi ievadot projekta otrās kārtas attīstību un apgūstot teritorijas ziemeļu daļu virzienā uz Biķernieku ielas apļa pusi, informē attīstītājs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpat sākti arī Mazās Robežu ielas izbūves darbi, ielai nākotnē nodrošinot piebraukšanu projekta jaunbūvējamām ēkām. Kopumā, īstenojot ciemata "Dreilinga mājas" otro kārtu, mājokļu fondu paredzēts papildināt ar aptuveni 250 divu līdz četru istabu dzīvokļiem, rodot dzīvesvietu vairāk nekā 500 iedzīvotājiem.

Projekta vienpadsmitā ēka, kas atradīsies Robežu ielā 17, būs ciemata pirmās kārtas noslēdzošā māja un tā sastāvēs no 50 trīs un četru istabu dzīvokļiem platībā no 63 līdz 93 m2. Savukārt ar projekta divpadsmitās un trīspadsmitās ēkas būvniecību Mazajā Robežu ielā 4 un 5 aizsākta ciemata otrās kārtas attīstība.

Abās projekta otrās kārtas ēkās kopā tiks izbūvēti 87 divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 39 līdz 68 m2. Dzīvojamo māju ciematā "Dreilinga mājas" kopumā paredzētas 16 daudzdzīvokļu ēkas, ar dzīvesvietu nodrošinot aptuveni 1500 iedzīvotājus. Atlikušo otrās kārtas ēku būvniecību plānots uzsākt šogad.

Pašlaik uzsākta dzīvokļu pārdošana ēkās Mazajā Robežu ielā 4 un Robežu ielā 17, savukārt ēkā Mazajā Robežu ielā 5 dzīvokļu pārdošana tiks uzsākta februārī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.