Zemnieku saeimu turpinās vadīt Juris Lazdiņš
Foto: Publicitātes foto

Attālināti noticis biedrības "Zemnieku saeima" kongress, kurā noritējušas arī valdes un tās priekšsēdētāja vēlēšanas. Par biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētāju tās biedri atkārtoti uz nākamo divu gadu termiņu ievēlējuši biedrības līdzšinējo vadītāju Juri Lazdiņu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lazdiņš pauž: "Kamēr jaunā paaudze vēl briest, tikmēr esmu gatavs turpināt Zemnieku saeimas vadību. Šobrīd ir iesāktas daudzas lietas, kuras vajadzētu kvalitatīvi pabeigt. Primārie darbi ir aizstāvēt un pārstāvēt nozares intereses, lai lauksaimnieki ikdienā varētu darīt to, ko gadsimtiem ilgi ir darījuši – kopt savu zemi un ganāmpulkus. Mūsu uzdevums ir nodrošināt sabiedrību ar visām sociālajām grupām pieejamu pārtiku, tomēr arvien biežāk saskaramies ar populistiskiem saukļiem, ka lauksaimniecība Latvijā nav vajadzīga, jo visu var nopirkt veikalā. Tā vietā, lai lauksaimnieki varētu turpināt savu saimniecisko darbību un īstenotu ES politikas "No lauka līdz galdam" uzstādījumus, esam spiesti lielu daļu savu resursu novirzīt sabiedrības, valdības un deputātu izglītošanai par lauksaimniecības nozīmīgumu Latvijas ekonomikā."

Saskaņā ar biedrības valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanu rezultātiem valdē turpmāk strādās Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Mārtiņš Trons, Mareks Bērziņš, Elīza Ilze Malceniece, Kaspars Ādams, Edgars Putra, Mārtiņš Flaksis, Linards Selivanovičš. Pēc vēlēšanu rezultātiem valdes kandidāti ir Aivis Aizsilnieks un Gints Gžibovskis.

Biedrība "Zemnieku saeima" ir lauksaimnieku organizācija, kas dibināta 1999.gadā. Biedrības pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. Biedri ir 800 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas. Valdi veido 9 kongresā vēlēti zemnieki, kuri pārstāv visus reģionus un lauksaimniecības nozares.

Tags

Lauksaimniecība Zemnieku saeima
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form