Čeku loterija: pirmā izloze jau augustā; reģistrēti 1,6 miljoni čeku
Foto: LETA

Šā gada 11. augustā notiks pirmā čeku loterijas izloze, un šobrīd jūlija izlozei ir reģistrēti 1,6 miljoni attaisnojuma čeku, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šā gada 11. augustā notiks pirmā čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas. Jūlija izlozei dažādas balvas pieteikuši 14 uzņēmumi, augusta izlozei, kas notiks šī gada 11. septembrī – 15 uzņēmumi. Šobrīd VID aicina uzņēmumus pieteikt savas balvas septembra izlozei, kas notiks šī gada 11. oktobrī.

Šobrīd jūlija izlozei ir reģistrēti jau 1 617 003 attaisnojuma čeku, un tos iespējams reģistrēt vēl līdz šī gada 5. augusta pusnaktij.

"Liels paldies visiem Padziļinātās sadarbības programmas dalībniekiem, kuri jau pašā čeku loterijas īstenošanas sākumā ir izrādījuši lielu interesi un atsaucību, nodrošinot loterijas dalībniekiem dažādas papildu balvas. Aicinām arī citus uzņēmumus izmantot šo iespēju un kļūt par daļu no projekta, kura mērķis ir sekmēt godīgu konkurenci un mazināt ēnu ekonomiku," teic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

VID atgādina, ka čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, atzīmējot, ka tajā nevar piedalīties VID ierēdņi un darbinieki un čeku loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA "Mobilly" pārstāvji. Lai piedalītos loterijā un pretendētu uz dažāda apmēra naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku – dažādu Latvijas uzņēmumu sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz pieci eiro.

Loterijas uzvarētāji tiks paziņoti TV3 raidījuma "Superbingo" laikā, kā arī loterijas rezultāti tiks publicēti attiecīgajās tīmekļvietnēs. Tāpat mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem tiks izsūtītas īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

Jāatgādina, ka čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, mudinot pircējus pieprasīt čekus un kvītis par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā. Čeku loterija Latvijā notiek pirmo reizi, taču citur pasaulē ir visnotaļ izplatīta prakse, kas devusi pozitīvus rezultātus gan attiecībā uz sabiedrības rīcības maiņu, gan ieņēmumiem valsts budžetā. To organizē VID, informatīvi atbalsta VAS "Latvijas loto".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ēnu ekonomika Ieva Jaunzeme Nodokļi TV3 Valsts ieņēmumu dienests VID
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form