Uz saturu
e-komercijas-gada-balva e-komercijas-gada-balva

Atbalstot konkursa “E-komercijas zvaigzne” finālistus kategorijās mazais bizness, ražotāji un ilgtspēja, Latvijā vadošais ziņu medijs “Delfi” no 13. līdz 26. maijam rīko e-komercijas “Delfi” auditorijas simpātijas balvas balsojumu, kurā ikviens var nobalsot par labāko, ērtāko un efektīvāko risinājumu. Balsojuma uzvarētājs saņems mākslinieka Gata Erdmaņa radīto balvu “Delfi” “Izcilības sfēra” un 5000 eiro reklāmai “Delfi” medijos.

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit
 
 

'E-komercijas zvaigznes' DELFI auditorijas simpātijas balvas balsošanas noteikumi

1. Balsojums norisinās no 2022. gada 13. maija līdz 26. maija pulksten 12:00 interneta vietnē delfi.lv.
2. Balsošanas dalībnieki balso, atzīmējot izvēlēto E-komercijas zvaizgnes nominantu.
3. Balsošanas dalībniekiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots līdz 22.maijam. No 23.maija līdz 26.maijam balsošanas dalībniekiem nav redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots.
4. Balsošanas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti no vienas IP adreses, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē balsošanas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem.
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Balsošanā uzvarējušais Delfi lasītāju simpātijas ieguvējs tiks paziņots E-komercijas Gada balvas ceremonijā 1.jūnijā, kā arī balsošanas rezultāti tiks publicēti vietnē delfi.lv.
8. Ar konkursa uzvarētāju sazināsies konkursa organizatori personīgi.

Balsošana beigusies!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.