e-komercijas-gada-balva

Atbalstot konkursa "E-komercijas zvaigzne" finālistus kategorijās mazais bizness, ražotāji un eksportētāji, Latvijā vadošais medijs DELFI no 11. līdz 21. maijam rīko e-komercijas DELFI auditorijas simpātijas balvas balsojumu, kurā ikviens varēs nobalsot par labāko, ērtāko un efektīvāko risinājumu. Balsojuma uzvarētājs saņems mākslinieka Gata Erdmaņa radīto balvu DELFI "Izcilības sfēra" un 1000 eiro reklāmai DELFI medijos.

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit
 
 

'E-komercijas zvaigznes' DELFI auditorijas simpātijas balvas balsošanas noteikumi

1. Balsojums norisinās no 2021. gada 11. maija līdz 21. maija pulksten 12:00 interneta vietnē delfi.lv.
2. Balsošanas dalībnieki balso, atzīmējot izvēlēto E-komercijas zvaizgnes nominantu.
3. Balsošanas dalībniekiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots.
4. Balsošanas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti no vienas IP adreses, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē balsošanas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem.
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Balsošanā uzvarējušais DELFI lasītāju simpātijas ieguvējs tiks paziņots E-komercijas Gada balvas ceremonijā 26.maijā, kā arī balsošanas rezultāti tiks publicēti vietnē delfi.lv.
8. Ar konkursa uzvarētāju sazināsies konkursa organizatori personīgi.

1064 Balsošana beigusies!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.