Uz saturu
noverte-si-gada-labakos-jaunos-turisma-objektus noverte-si-gada-labakos-jaunos-turisma-objektus

No 28. novembra līdz 11. decembrim norisinājās “Delfi” lasītāju balsojums par šī gada labākajiem jaunajiem tūrisma objektiem Latvijā. Konkursā piedalījās seši pārstāvji – Interaktīvās vēstures ekspozīcija Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcā, Hoijeres kundzes viesu nams Liepājā, “Nepieradinātās naktsmītnes” – “Dabas galerija”, vitalitātes akadēmija “Via Vitalité” Aizputē, Ventspils zinātnes centrs “VIZIUM” un grilbārs uz kuģa “Ornfloy” Liepājā. Konkursam noslēdzoties, ar 2240 balsīm par uzvarētāju kļuva grilbārs uz kuģa “Ornfloy” Liepājā. “Delfi” lasītāju balsojuma uzvarētājs balvā saņems konkursa organizatoru specbalvu.

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit
 
 

'Eksporta un inovācijas balva 2022': 'Delfi' auditorijas simpātijas balvas balsošanas noteikumi

1. Balsojums norisinās no 2022. gada 28. novembra līdz 11. decembra pulksten 23.59 interneta vietnē delfi.lv.
2. Balsošana notiek, atzīmējot izvēlēto "Eksporta un inovācijas balvas" nominantu.
3. Līdz 9. decembrim balsotājiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots. No 9. decembra līdz 11. decembrim katra nominantan iegūtais balsu skaits vairs nebūs redzams.
4. Balsošanas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti no vienas IP adreses, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē balsošanas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem.
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Balsošanā uzvarējušais “Delfi” lasītāju simpātijas ieguvējs tiks paziņots "Eksporta un inovācijas balvas" ceremonijā 14. decembrī, kā arī balsošanas rezultāti tiks publicēti vietnē delfi.lv.
8. Konkursa organizatori ar uzvarētāju sazināsies personīgi.

326 Balsošana beigusies!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.