Pasmiešanās par mākslīgo intelektu, Vorhols un Hašogi – 'Superkausa' pārsteidzošākās reklāmas
Foto: Kadrs no video

ASV Nacionālās futbola līgas (NFL) finālspēle par Superkausa ("Super Bowl") izcīņu ikgadēji ir ASV skatītākā televīzijas pārraide. Cīņā par auditoriju metas arī pasaulē spēcīgākās reklāmas aģentūras, kurām rekorddārgajās spēles pārtraukuma sekundēs jācenšas ne tikai noķert skatītāju uzmanība, bet aizraut, sasmīdināt un visādi citādi aizskart viņu dziļākās jūtas.

Superkausa laikā rādīto reklāmas rullīšu sižeti nereti tiek cildināti kā vieni no pasaulē noslīpētākajiem. Īso filmu režijai bieži tiek piesaistīti pasaulē atzīti režisori, komponisti un filmējas slavas zenītā esoši aktieri, sportisti un citas slavenības. Arī šogad Superkausa izcīņas laikā prezentētie reklāmas rullīši iekarojuši desmitiem miljonu skatītāju sirdis.

Portāls "Delfi" iepazīstina ar desmit NFL Superkausa reklāmām, kuras izceļas ar īpašu oriģinalitāti un spēju uzrunāt auditoriju.

Tags

Lasāmgabali NFL Reklāmas Super Bowl
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form