'RB Rail' valdes priekšsēdētāja amatā stāsies dzelzceļa nozares vadītājs no Somijas
Foto: Publicitātes foto

Otrdien, 12. februārī, AS "RB Rail" padome "Rail Baltica" kopuzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā iecēla Timo Rīhimeki (Timo Riihimäki), līdzšinējo somu dzelzceļa kompānijas "NRC Group" valdes locekli un viceprezidentu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Timo Rīhimeki ir strādājis vairākos vadošos amatos uzņēmumā "NRC Group" (kopš 2019. gada janvāra – "VR Track"), kas ir viens no vadošajiem dzelzceļa projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Somijā. "RB Rail" jaunais vadītājs uzsāks darbu 2019. gada 11. martā uzņēmuma centrālajā birojā Rīgā.

"Uzņēmuma padome apsveic Timo Rīhimaki ar apstiprināšanu amatā un svarīgo lomu "Rail Baltica" projektā," saka "RB Rail" padomes priekšsēdētājs Karolis Sankovskis. "Jaunajam vadītājam ir nepieciešamā pieredze dzelzceļa infrastruktūras jomā gan starptautiskā mērogā, gan lokāli. Viņam ir plaša pieredze korporatīvo un pārmaiņu stratēģiju ieviešanā, kā arī starptautisku uzņēmumu un organizāciju vadībā. "RB Rail" akcionāru un padomes locekļu viena no pirmajām prioritātēm jaunajam vadītājam ir sekmīga būvprojektēšanas posma nodrošināšana visos "Rail Baltica" dzelzceļa līnijas posmos. Esam pārliecināti, ka Rīhimaki personīgais un kopuzņēmuma komandas ieguldījums ļaus turpināt projekta gaitas paātrinājumu".

"Esmu pagodināts par iespēju uzņemties "Rail Baltica" globālā projekta koordināciju. Ņemot vērā projekta ekonomisko nozīmi un industriālo apmēru, "Rail Baltica" ir viens no sarežģītākajiem un reizē arī interesantākajiem projektiem Eiropā," saka Rīhimaki. ""Rail Baltica" radīs pozitīvas pārmaiņas vairāku miljonu cilvēku dzīvēs, tāpēc ir svarīgi to ieviest paredzētajā budžetā un laikā".

Pirms darba "VR Track" Rīhimaki ilglaicīgi strādāja vadošos amatos aviokompānijā "Finnair Group". Viņš ir ieguvis maģistra grādu vadībā un administrēšanā (MBA) Redingas Universitātes Henlija Biznesa skolā (Lielbritānija), kā arī diplomu mārketingā Mārketinga institūtā Somijā.

AS "RB Rail" ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu "Rail Baltica" globālā projekta īstenošanu – pirmo šāda mēroga infrastruktūras projektu no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai. "RB Rail" kā globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.