Parakstīts būvniecības līgums par ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Berģos
Foto: Publicitātes foto

SIA "Rīgas ūdens" parakstījis būvniecības līgumu ar SIA "Binders" par ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas Berģos (Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā) darbu veikšanu. Kopējā līguma summa ir aptuveni 10 miljoni eiro. Būvniecība varētu sākties jau oktobra otrajā pusē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Berģos ietilpst Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstītajā "Ūdenssaimniecības attīstības Rīgā, 5. kārtas" projektā. Tā ietvaros paredzēts nodrošināt ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgšanas iespējas Imantas ziemeļrietumu daļā, Berģu dienvidu daļā (Rīgas administratīvās teritorijas robežās) un Beberbeķos. Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas būvprojekti Imantā un Beberbeķos šobrīd ir saskaņošanas stadijā ar citiem inženiertīklu turētājiem.

Šī projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot minētajiem mikrorajoniem pieslēgšanās iespējas centralizētajām SIA "Rīgas ūdens" sistēmām. Projekta kopējie izdevumi ir 26 006 448 eiro, no kuriem daļa tiks segta no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem, nosakot šī finansējuma griestus 9 932 725 eiro apmērā. Pārējais finansējums tiks segts no SIA "Rīgas ūdens" līdzekļiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas ūdens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form