SIA 'Rīgas ūdens' uzsāk projektu 'Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā 6. kārta'
Foto: Publicitātes foto

Realizējot projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā 6. kārta" SIA "Rīgas ūdens" plāno ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Rīgā–Ziepniekkalnā, Imantā un Teikā ar kopējo tīklu garumu 11,07 km (ūdensvada tīkli – 3,57 km, kanalizācijas tīkli – 7,50 km).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Projektu paredzēts īstenot līdz 2023. gada 31. decembrim. Projekta kopējās izmaksas plānotas 3 858 186,64 eiro apmērā, tajā skaitā Kohēzijas fonda līdzfinansējums 1 620 000,00 eiro apmērā.

Pateicoties projekta realizācijai radīsies iespēja 900 iedzīvotājiem izmantot centralizētas kanalizācijas sistēmas.

Projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6. kārta" mērķis ir ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas izbūve Rīgas pilsētas notekūdeņu aglomerācijas teritorijā, tādējādi attīstot sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu izmantošanu, uzlabojot to pieejamību un kvalitāti, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi

Kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas SIA "Rīgas ūdens" jau realizējis četrus lielus ūdenssaimniecības projektus, kuros piesaistīti Eiropas fondu līdzekļi. Projektu ietvaros izbūvētas un modernizētas ūdensapgādes un kanalizācijas sūkņu stacijas, kā arī veikti citi ūdenssaimniecības uzlabošanas darbi Rīgā, tomēr galvenokārt līdzekļi izmantoti centralizētas ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvei.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form