17 gudri 'gadžeti', bez kuriem var arī iztikt
Foto: Business Insider

Lai gan ik dienas parādās jauni "gadžeti", kas sola cilvēka dzīvi padarīt pēc iespējas vienkāršāku, daļa no tiem, piemēram, aplikācija olu skaita noteikšanai kastītē, skeptiķiem var likt pavīpsnāt. Portāls "Delfi" piedāvā iepazīties ar "Business Insider" apkopotajiem gudrajiem "gadžetiem", bez kuriem ikdienā var arī iztikt.

Interneta veikalā "Amazon" par 12 dolāriem iegādājama gudrā olu kastīte. Savienota ar internetu, tā īpašnieku mobilajā telefonā steidzami informēs, ja olu rezerves draudēs izbeigties. Savukārt kastītē iebūvētās lampiņas sāks mirgot, ja kādas olas derīguma termiņš tuvosies beigām.

"Amazon" lietotāju apskatos gudrā olu kastīte gan novērtēta vien ar divām ar pusi zvaigznītēm no piecām iespējamajām. "Vai kādreiz esat centušies naskā solī pastaigāties, lai izdzītu no organisma pa dienu uzkrāto stresu, bet tad jūs pārņem izmisums, jo nezināt, cik daudz olu palicis ledusskapī? Šīs panikas lēkmes nu mums ir aiz muguras," ar zināmu ironijas devu produktu "Amazon" novērtē kāds no tā pircējiem.

Tags

Bizness Modernās tehnoloģijas

Comment Form