Kas palīdz izveidot stabilas attiecības? Vai mīlestība kādreiz beidzas? Uz šiem jautājumiem sarunu šovā "Starp mums runājot" atbildi meklē aktrise Ieva Puķe.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Galvenā ir cieņa vienam pret otru. Zaudējot cieņu, tu zaudē arī attiecības, es domāju, pilnīgi noteikti, lai kas arī nenotiktu. Tā ir cieņa un arī viens virziens dzīvē, viena veida domāšana. Ne jau, protams, jābūt absolūti vienādiem cilvēkiem. Tas tā ļoti reti gadās, bet manā gadījumā galvenais ir, lai es cienu to otru cilvēku un lai mani cienītu," tā Puķe.

Vaicāta, kas notiek tad, kad cieņa ir zudusi, Puķe atbild: "Es pat negribētu to uzzināt."

Neraugoties uz to, ka nereti, apspriežot šo jautājumu vairāk tomēr tiek runāts par mīlestību kā galveno attiecību sastāvdaļu, Puķe teic: "Tas ir pašā pamatā. Mīlestība varbūt ir tā, par ko tā nevajag skaļi runāt, jo vārdos ir ļoti grūti izstāstīt, kas tā ir."

Ko darīt, ja mīlestība beidzas – vai, ja ir cieņa, tad palikt kopā? "Ir noteikti tādi varianti, bet es nedomāju, ka mīlestība beidzas. Mīlestība nekad nebeidzas."

Tags

Attiecības Ieva Puķe Mīlestība Starp mums runājot
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form