Aina Poiša: Bērniem jāmāca piesardzība, nevis bailes
Foto: Kadrs no "Māmiņu Kluba" video

Ideālu mammu, kā zināms, nav, un patiesībā jau katra mēģina savam bērnam dot to labāko, kas viņai tajā brīdī ir pieejams – tā "STV Pirmā!" raidījumā "Māmiņu klubs" atzīst pieredzējusī psiholoģe Aina Poiša. Tikai ne vienmēr mātēm pašām ir pieredze un resursi, un saprašana, kā labāko dot. "Tas patiesībā ir ļoti skumji, jo mēs nevaram pagriezt laiku atpakaļ. Varam tikai vēlāk lūgt piedošanu: "Piedod, bērniņ, ka tad, kad tev mani vajadzēja, man citas lietas bija svarīgākas".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Psiholoģe runā arī par to, ka mūsu sabiedrībā ir pārāk daudz bailīgu, iekšēji nestabilu cilvēku, kuriem ir vai nu agresīva uzvedība, vai arī – neizlēmība, neuzņēmība, malā stāvēšana. "Bērniem ir jāmāca, ka jābūt piesardzīgiem, gudriem, jāizvērtē situācijas, bet pārāk bailīgus bērnus audzināt nevajag. Nav labi, ja pirmais, ko bērns par māti atceras, ir bažu mākta seja," – vecākus iedrošina Poiša.

Noskaties iedvesmojošo sarunu ar psiholoģi "1188 Play" video!

Tags

Aina Poiša Attiecības ģimenē Bērni Psiholoģe Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form