Mīlēt vai būt mīlētam: pāri atbild uz 12 jautājumiem par attiecībām
Foto: João Silas / cc

Nereti no vīriešiem var dzirdēt frāzi, ka sievietes ir no citas planētas. Turpretī vīriešu galvās ielīst nebūt nav vieglāk. Vai tiešām vīrieši un sievietes savos uzskatos ir tik atšķirīgi? Un kā mainās uzskati, atkarībā no attiecību modeļa? Četriem pāriem dažādās vecumu grupās, dzīves situācijās un attiecību modeļos uzdevām azartiskus, pārdomas raisošus un atklātus jautājumus par mūžam aktuālo tēmu – attiecībām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pāris Nr.1 – Zane un Rihards (precējušies)
Zane (26) un Rihards (28) iepazinās darbavietā – viesnīcā. Viņa bija ieradusies praksē, bet viņš jau kādu laiku tur aizvadīja savas darba dienas. Rihards stāsta, ka vispirms viņam "acīs iekrita" Zanes izlaistie, kastaņbrūnie mati. Simpātijas radās jau no pirmās tikšanās reizes, taču nopietnāka iepazīšanās turpinājās pāris mēnešus vēlāk – pēc prakses beigām. Tagad viņi viens otru jau vairāk nekā pusotru gadu sauc par vīru un sievu.

Pāris Nr.2 – Sabīne un Valters (draudzējas)
Neskatoties uz viņu vecumu, abi jaunieši draudzējas jau ceturto gadu. Sabīne (21) studē žurnālistiku, bet Valters (22) – biznesa vadību. Studijas šobrīd aizņem lielāko daļu jauniešu laiku, taču abiem ir zināms ceļš, pa kuru kopā doties. Un tas ved tikai uz augšu!

Pāris Nr.3 – Liena un Oskars (saderinājušies)
Šim pārim attiecību dzirksts aizšķīlās kopīgā draugu kompānijā. Solis pa solim, vārds pa vārdam un no paziņām abi kļuva viens otram par otro puisīti. Pirms neilga laika Oskars (35) saņēmās un noliecās uz celīša, lūdzot Lienas (27) roku. Izskanēja "jā" vārds, un šī gada augustā abi plāno mīt gredzenus.

Pāris Nr.4 – Marta un Jānis (brīvās attiecībās)
Marta (26) un Jānis (24), kuru patiesos vārdus šoreiz neatklāsim, satikās tieši tajā brīdī, kad viens otram bija nepieciešami – pēc ilgstošu attiecību izbeigšanas. Viņus nevarētu dēvēt par "standarta" pāri, jo viņi netur viens otram rokas, publiski kopā nedodas uz draugu dzimšanas dienām, nevelta viens otram mīlestības pilnus vārdus, bet piedāvā savu kompāniju rītos, vakaros un naktīs. Martai un Jānim brīvo attiecību statuss pilnībā apmierina: "Nekādu saistību!"

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form