Palīgs kungiem: ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par guļamistabas aizkulisēm
Foto: Shutterstock

Noteikti ne galvenā, tomēr būtiska attiecību sastāvdaļa ir sekss. Un, ja viss šajā jomā saskan, nav ko raizēties. Tomēr ir pāri, kuriem šī mīlas deja tik veikli nevedas. Protams, vieglākais veids, kā problēmas atrisināt – izrunāties. Bet arī tas nav tik elementāri, jo vārdi nereti tā arī paliek neizteikti. Lai kaut nedaudz uzlabotu situāciju, piedāvājam sešas lietas, ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par baudu guļamistabā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sievietes nespēj uz pasūtījumu izsaukt iekāri

Lai arī viss nav viennozīmīgs, noteiktā vecumā vīriešiem vēlme mesties palagos ir daudz izteiktāka. Viņi stāties dzimumaktā var sagribēt no domas vien. Tikmēr vairumam sieviešu viss nenotiek kā uz pasūtījumu. Ir vajadzīgs laiks, lai tuvības mirklim noskaņotos gan fiziski, gan emocionāli. Kā stāsta "Besthealthmag" eksperti, vīrieši spēj vienā mirklī ikdienas raizes nolikt otrajā plānā un izbaudīt mirkli, kamēr sieviete nespēj atslēgties no ikdienas rūpēm tik aši. Tā rezultātā arī rodas pārpratumi un tiek izteikti pārmetumi sievietes virzienā, jo vīrietis neizprot, ka viss nav tik vienkārši.

Kā iepriekš skaidrojusi arī seksa eksperte Rita Lasmane: "Vīrieši nav raduši censties savu sieviešu dēļ. Daudzi ignorē faktu, ka vīriešiem nepieciešamas aptuveni sešas minūtes, lai uzbudinātos pirms dzimumakta, bet sievietēm – 26 minūtes. Ņemot vērā, ka dzimumakts ilgst vidēji sešas minūtes, sievietes vienkārši nepaspēj nonākt līdz orgasmam."

Ieteikums: Ja vīrietis situāciju vēlas vērst uz labo pusi, vajadzētu sievietei atvieglot ikdienu, uzņemoties kaut dažus mājas darbiņus, piemēram, trauku nomazgāšanu, vakariņu pagatavošanu un morālu atbalstu, ja gadījusies kāda sirdssāpe.

Tags

Attiecības Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form