Sievietes masturbācija: slikti vai labi?
Foto: Shutterstock

Iemesli sieviešu masturbācijai ir dažādi: partnera neesamība, seksuāla neapmierinātība. Dažas dāmas nodarbojas ar masturbāciju tikai garlaicības pēc. Bet cik laba ir šī nodarbe? Saskaņā ar statistiku, masturbē vairāk nekā 50% sieviešu vecumā no 18 līdz 60 gadiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Paši populārākie pašapmierināšanās veidi - ar pirkstu palīdzību vai vibratoru. Seksologi nolēmuši uzskaitīt visus "plusus" un "mīnusus" sieviešu masturbācijai un secinājuši, ka pašapmierināšanās ir vēlama. Turklāt ne tikai sievietes veselībai, bet arī labvēlīgākām attiecībām ar partneri.

Kas labs masturbācijā?

1. Masturbācija uzlabo garastāvokli
Orgasma sasniegšana nodrošina serotonīna (prieka hormona) izstrādi asinīs. Tas uzlabo garastāvokli un palīdz cīnīties ar depresiju.

2. Masturbācija uzlabo seksuālo dzīvi ar partneri
Šis apgalvojums tika pierādīts daudzu eksperimentu laikā. Sieviete, kas regulāri nodarbojas ar pašapmierināšanos, labāk zina, kas viņai sagādā baudu. Šīs zināšanas viņa izmanto seksa laikā ar partneri.
Seksologi uzskata, ka pats labākais pašapmierināšanās veid ir ar vibratora palīdzību.

3. Masturbācija palīdz atbrīvoties
Pašapmierināšanās lieliski noņem sasprindzinājumu pēc smagas dienas un palīdz atbrīvoties.

4. Masturbācija atvieglo sāpes
Daudzām sievietēm pašapmierināšanās palīdz tikt galā ar pirmsmenstruālā sindroma sāpēm. Turklāt pierādīts, ka orgasma sasniegšana masturbējot atbrīvo no galvas sāpēm.
Taču seksologi akcentē, ka nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot masturbāciju. Pārāk bieža pašapmierināšanās var izraisīt psiholoģisku atkarību un atsevišķos gadījumos - nespēju sasniegt orgasmu ar partneri. G punkts. Pirmie zinātniskie pētījumi par G punkta esamību parādījās 80-jos gados. Vīrieši tos meklēja gadiem, dažkārt pat velti. Līdz šim brīdim nav tiešas skaidrības, kur tieši šie punkti ir novietoti, bet tiek uzskatīts, ka, stimulējot šos punktus, sievietes gūst daudz spilgtāku orgasmu.

Kā atrast G punktu.

G punkts atrodas uz maksts priekšējās sienas, tās, kura atrodas tuvāk vēderam. To stimulējot, daudzas sievietes pārdzīvo patīkamas izjūtas, gandrīz līdz orgasmam. Šis punkts atrodas uz maksts priekšējās sienas, tuvāk ieejai makstī, ārējā daļā. Ja virzaties ar pirkstiem pa maksts priekšējo sienu, tad caur audu mīksto daļu var sajust kaunuma kaulu ( 2-4 cm no ieejas). Tieši šeit arī ir G punkts. Lai to stimulētu, nepieciešams ritmisks spiediens iepriekš aprakstītajā rajonā, maksts sieniņas piespiežot kaunuma kaulam.

Ērtākās pozas meklēšanai:
Universālas pozīcijas nav, galvenais, lai loceklis piespiestu maksts priekšējo sienu.
- Ceļu - elkoņu poza (vai dog style).
- Stāvot vienam aiz otra.
- Misionāru poza, ar spilventiņu zem sievietes gurniem.

Veiksmes noslēpums

Atrast G punktu nemaz nav tik viegli, bet, ja esat nolēmuši to izdarīt, tad atcerieties, ka:
-- gļotainā maksts ir pietiekami jūtīga un spiest uz to nevajag strauji, citādi sāpēs sieviete varētu zaudēt uzbudinājumu un baidīsies turpināt meklēt G punktu;
-- tā kā pamatspiediens notiek uz priekšējo sienu, tuvu urīnpūslim, nevajadzētu sajaukt izjūtas un pirms tam aiziet uz tualeti, pretējā gadījumā, sieviete nesapratīs, ko viņa izjūt;
-- Visvieglāk punkts G izpaužas neilgi pirms orgasma un uzreiz pēc, tāpēc tas ir pats labvēlīgākais laiks meklējumiem;
-- ja jūs to atradāt, tad neierobežojiet partneri izjūtās: glāstiet, masējiet, viegli piespiediet. Ticiet, jūsu sieviete nepaliks vienaldzīga;

Atklājot arvien jaunas un jaunas izjūtas intīmajā sfērā, jūs labāk izpratīsiet sevi un savu partneri. Spēles, meklējot G punktu, kļūs par patiesu baudu seksā, tāpēc ikvienam atsaucīgam partnerim vajadzētu atrast šo punktu.

G punkts palīdzēs izjust orgasmu

Sieviete var izjust atsevišķus seksuālās baudas veidus. Taču ne visām sievietēm ir pazīstams vaginālais orgasms. Itāliešu pētniece ir pierādījusi, ka vājā dzimuma pārstāvei ir iespējams iemācīt izbaudīt šī orgasma veidu.

Emanuēla Džanini veica vairākus pētījumus par sieviešu orgasma tēmu. Viņa pirmā pierādīja, ka G punkts patiešām eksistē. Viņa secināja, ka sieviete var iemācīties izjust vaginālo orgasmu ar šī erogēnā punkta palīdzību. Itāliete veica pētījumu, iesaistot 30 vājā dzimuma pārstāves. Astoņām no šīm sievietēm tika konstatēts G punkts.Piecas sievietes kaut reizi dzīvē izjuta vaginālo orgasmu, bet trīs baudīja klitorisko orgasmu. Džanini paskaidroja šīm trijām sievietēm, ka regulāri nepieciešams stimulēt G punktu. Maksts muskuļu treniņa rezultātā šis punkts palielināsies, un sieviete iemācīsies izjust vaginālo orgasmu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form