11 vietnes, kur meklēt radošas idejas bērndārzniekiem un mācību materiālus skolēniem
Foto: Shutterstock

Laikā, kad mācību iestādes, izklaides vietas, sporta centri un citas cilvēku pulcēšanās vietas ir slēgtas, kā arī valdība aicina cilvēkus pēc iespējas mazāk uzturēties ārpus mājas, ir svarīgi saprast, kā palīdzēt bērniem turpināt apgūt nepieciešamo mācību vielu un atrast aizraujošas un izglītojošas nodarbes mazākajiem ģimenes locekļiem. Esam apkopojuši vienpadsmit dažādus avotus, kur vecākiem smelties idejas radošām nodarbēm ar bērndārzniekiem un skolēniem meklēt digitālos mācību materiālus.

Latvijas valdība ceturtdien, 12. martā, saistībā ar koronovīrusa izraisīto slimību "Covid-19" valstī izsludināja ārkārtējo stāvokli, kā rezultātā mācības no šī gada 13. marta visās Latvijas skolās notiks attālināti. Kaut bērnudārzi šajā laikā turpinās darbu, arī vecāki, kuriem ir pirmsskolas vecuma atvases, ir aicināti, ja ir tāda iespēja, atstāt bērnus mājās.

Tiem bērniem un jauniešiem, kas ik dienas ir pieraduši doties uz skolu, mācīties no mājām būs liels izaicinājums. Arī vecākiem šis noteikti nebūs viegls laiks, jo jāatrod veidi, kā bērnu motivēt mācīties un pat dažkārt jāiejūtas skolotāja lomā, cenšoties izskaidrot nesaprasto.

Tikpat izaicinājumiem pilns šis laiks ir arī bērndārznieku vecākiem. Kā nodarbināt bērnu un tajā pašā laikā palīdzēt viņam turpināt apgūt nepieciešamo? Šis ir jautājums, uz kuru atbildes meklē daudzi.

Portāls "Cālis" apkopojis 11 dažādas vietnes, kur gan bērndārznieku, gan skolēnu vecāki var smelties idejas gan radošām, gan izglītojošām nodarbēm. Tāpat esam apkopojuši arī mājaslapas, kas palīdzēs skolēniem apgūt nepieciešamo mācību vielu ērti, ātri un saprotami.

Tags

Izglītība Zvaigzne ABC Montesori Paliec mājās Bērndārznieks Bērndārznieka aktivitātes Skolēns Skolēna emocionālā attīstība un mācības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form