Ābecīte vecākiem: mazuļa attīstība no dzimšanas līdz 11 mēnešu vecumam
Foto: Shutterstock

Mazuļa ienākšana ģimenē rada milzu prieku, bet jaunajiem vecākiem arī gana daudz raižu par nezināmo. Piedāvājam iepazīties ar psiholoģijas zinātņu doktores Diānas Zandes sagatavotiem ieteikumiem vecākiem, kā labāk izprast savu mazuli, kā bērns attīstās konkrētā vecumposmā un ko viņš sagaida no vecākiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zande, kura arī ir daudzbērnu māmiņa, nu jau kādu laiku ir arī labdarības akcijas "Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" vēstnese, kura braukā pa visu Latviju, lai vecākiem no mazturīgām ģimenēm, kurām akcijas laikā vāc naudu bērnam nepieciešamo lietu iegādei, lasītu lekcijas "Kā izprast savu mazuli".

Diāna Zande ir sagatavojusi arī nelielu bukletu, un daļu no šīs informācijas doktore piedāvā arī portāla Cālis.lv lasītājiem. Savās lekcijās Zande par šiem tematiem runā paplašinātāk. Rīgā psiholoģes lekcija norisināsies 4. aprīlī pulksten 11 biedrības "Svētā Ģimenes Māja" telpās Klostera ielā 5 (Vecrīgā).

Šoreiz – par bērnu no dzimšanas līdz 11 mēnešu vecumam, bet citā reizē aplūkosim to, kā attīstās bērns no gada līdz divu gadu vecuma sasniegšanai.

"Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" ir labdarības organizācijas "Ziedot.lv" rīkota akcija sadarbībā ar SIA "Maxima Latvija", kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Tags

Sarakstu karuselis Zīdainis Ziedot.lv Jaundzimušais (0-1 mēnesis) Mazuļa aprūpe Mazuļa attīstības posmi Mazuļa audzināšana Mazulis Zīdaiņa aprūpe Zīdaiņa veselība un barošana Zīdainis Zīdainis (1-3 mēneši) Zīdainis (4-8 mēneši) Zīdainis (9-12 mēneši)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form