Bērns vasarā: padomu izlase smilšu kastes pētniekiem un mazajiem peldētājiem
Foto: Shutterstock

"Bērniņ, ko šodien darīsim?" neviens vien vecāks sāk dienu ar šo jautājumu savam bērnam, jo īpaši vasarā, kad laiks lutina un to vien gribas darīt, kā doties ārā no mājām. Cept smilšu kūkas smilšu kastē, šūpoties un griezties karuselī bērnu rotaļlaukumos, skriet basām pēdām pa zāli un baudīt vasaru pilnu krūti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Priecājoties un nodarbinot atvasi ar dažādām aktivitātēm, nevajadzētu gan aizmirst arī par piesardzību. Arī atrodoties smilšu kastē vai skraidot pa labi nopļautu mauriņu jāatceras, ka var gadīties neparedzami starpgadījumi. Šī iemesla dēļ apkopojām no portāla "Cālis" arhīviem padomrakstus, kas skar visbiežākās problēmas, ar kurām saskaras mazie vasarnieki.

Dauzoties pa peļķēm, nevajadzētu aizmirst arī par higiēnas normām – rokas pēc šādām izpriecām jānoskalo ar tīru ūdeni un jāmazgā ziepēm, lai bērns nesaķertu kādu infekciju. Vai nejauši gadījies uzkāpt snaudošai bitei un nu sadzelta pēdiņa – ko darīt? Bet ko darīt, ja bērnam pēc peldēšanās ezerā ir tik zilas lūpas, kā pēc melleņu ēšanas? To visu noskaidrosi padomos zemāk!

Tags

Bērna veselība Sarakstu karuselis Bērndārznieka veselība Mazuļa veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form