Foto: Ģimenes amizantās Ziemassvētku kartītes, kas parāda valdošo haosu
Foto: instagram.com/jstanleync

Daudzas ģimenes smagi nopūlas, lai uzņemtu perfekto Ziemassvētku bildi, kurā visi glīti sēž, nestrīdas par dāvanām un smaida objektīvam. Realitāte gan mēdz atšķirties no idilliskajām filmu un reklāmu ainām, jo patiesībā svētku laiks var būt intensīvs pārbaudījums vecāku nervu sistēmai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms septiņiem gadiem Stenliju ģimene no Ziemeļkarolīnas nolēma mest plinti krūmos un priecāties tieši par to, ka ne viss Ziemassvētku laikā ir tik perfekti, kā varētu šķist, raksta "Bored Panda". Viņi pieņēma lēmumu veidot Ziemassvētku kartītes, kurās galveno lomu savā ikdienas elementā atveido visi ģimenes locekļi.

Patieso ainu kartītes izdevušās gan smieklīgas, gan arī ļoti mīlīgas, ņemot vērā, ka bērni tajās iet mājai pāri gluži kā viesulis. Savukārt vecāki, zaudējot kontroli, spiesti uz esošo situāciju skumji noskatīties vai tomēr vismaz censties skriet katram mazajam rakarim līdzi.

"Kad pirmo reizi centāmies uzņemt tradicionālu Ziemassvētku kartītes apsveikuma bildi, rezultāts iznāca amizanti slikts," portālam atklājusi ģimene. "Mēs bijām pavisam jauni vecāki, kuriem uz rokām bija zīdainis, un viss vienkārši sāka iet greizi – bērns visu laiku raudāja, gaisma nemitīgi mainījās. Ja divi izskatījās labi, trešais samirkšķināja acis. Par rezultātu tik ļoti smējāmies, ka nolēmām – sūtīsim ģimenei tieši šādas bildes. Un viņiem ļoti patika! Tajā brīdī arī dzima šī tradīcija. Tā vietā, lai mēģinātu uztaisīt perfektu Ziemassvētku kartīti, ko nosūtīt mīļajiem, nolēmām dalīties ar to, kas mūsu izpratnē parāda vecāku dzīves haosu." Iepriekšējo gadu bildes iespējams apskatīt, nospiežot bultiņu, kas atrodas bildes labajā malā.

Džonatans stāsta, ka sākotnēji sieva par viņa ideju izbolījusi acis, taču arī viņš piebilst – nebija ne jausmas, vai inscinētās bildes būs smieklīgas un kādam vispār patiks, taču viņi ļāvušies procesam. "Ieraugot gala rezultātu, man nākas bērniem atgādināt, ka bildes nav īstas un to nedrīkst mēģināt ikdienā. Dažreiz uztraucos, ka pats viņu galvās lieku visādas idejas." Viņš piebilst, ka cenšas fotošopu izmantot pēc iespējas mazāk, lai aina izskatītos pēc dzīvāka.

Tāpat ģimene atklāj, ka šīs bildes lielā mērā parāda, kā viņiem pagājis konkrētais gads. Lielākā izmaiņa tajās ir bērni. "Viņiem pieaugot, parādās daudz vairāk iespēju, kā nofotografēties," sacījis tētis Džonatans, piebilstot, ka likt kaut ko paturēt astoņgadniekam ir daudz vieglāk nekā divgadniekam. Kas attiecas uz idejām, tās tiek meklētas bērnu uzvedībā iepriekšējos mēnešos. "Piemēram, 2019. gadā viņi ļoti vēlējās kopā ar mani vadīt dronu. Pēc tam vienkārši iztēlojos, ko viņi darītu, ja mūsu nebūtu blakus."

Runājot par 2020. gada veikumu, Džonatans atklāj, ka puikas ļoti vēlējušies iesaistīties naglošanas procesā un izmantot āmurus. "Covid-19 dēļ nevaram turpināt rāpšanos pa sienām, tāpēc esam sākuši rāpties pa durvju ailēm. Bilde, kurā redzams mūsu puika, kas uzrāpies gandrīz pie sienas, ir īsta. Tur nav nekāda fotošopa!"


"Mūsu draugi un ģimene būtu vīlušies, ja pēkšņi no šīs tradīcijas atkāptos un aizsūtītu parastu kartīti," stāsta Džonatans.

Tags

Ģimene Instagram Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form