Histērijas, košana, 'neglītie' vārdi – bērndārznieku uzvedības problēmas un to risinājumi
Foto: Eddie Kopp / cc

Ikviena vecāka sapnis ir izaudzināt savu bērnu laimīgu, dzīvespriecīgu un tādu, kas nedarītu pāri ne sev, ne citiem kā emocionāli, tā fiziski. Tas ne vienmēr ir viegli, ņemot vērā dažādās attīstības nianses, kas bērnu piemeklē pārmaiņu laikā. Viens no visspilgtākajiem posmiem ir bērndārznieka vecums, kad mūsu mazais, mīļais bērns izaudzis par tādu, kas ne tikai spēj verbāli izteikties, bet rādīt plašu emociju un uzvedības spektru.

Tas, ka bērns mēdz sarīkot histēriju, niķoties vai neklausīt mammu vai tēti ir tikai normāli – tam iziet cauri visi vecāki. Labākais, ko varam darīt – būt blakus savam bērnam un censties atrast pēkšņo uzvedības problēmu cēloņus, lai situāciju risinātu. Portāls "Cālis" daudz un plaši rakstījis par visdažādākajām uzvedības problēmām, tāpēc piedāvājam ielūkoties šajā apkopojumā – varbūt atradīsi ko noderīgu sava bērndārznieka audzināšanā.

Kā tikt galā ar bērna histērijām? Vai iespējams bērnu atradināt no košanas citiem dārziņa biedriem? Bet ko darīt, kad bērns pēkšņi sācis lietot rupjus vārdus? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem atradīsi turpinājumā.


Source

Cālis.lv

Tags

Sarakstu karuselis Bērndārznieka attīstība Bērndārznieka audzināšana Bērndārznieks
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!
Sludinājumi

Comment Form