Jautājumi vieni, atbildes citādas: mammas dažādos vecumos dalās pārdomās par bērnu audzināšanu
Foto: Shutterstock

Lielā daļā jautājumu, kas saistīti ar bērnu audzināšanu, katrai mammai ir savs, atšķirīgs viedoklis. Tieši viedokļu daudzveidība ir tā, kas ļauj saprast un analizēt, kā pareizāk atvases skolot, tāpēc vaicājām sievietēm dažādos vecumos, kuras ir arī mammas, atbildēt uz it kā vienkāršiem jautājumiem, kuri saistīti ar bērnu audzināšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mamma Ieva (27) šobrīd viena audzina astoņgadīgo dēlu Markusu. Puika ir ņiprs, azartisks, gudrs un kā jau katrai mammai – labākais bērns pasaulē. Markuss pēc skolas dodas uz šaha pulciņu un trenējas futbolā, taču brīvdienas abi no rīta līdz vakaram vienmēr pavada kopā.

Mammas Vinetas (38) ģimenē aug divi braši zēni – astoņgadīgais Olivers un divpadsmitgadīgais Rihards. Lai gan abi bērni ir audzināti vienādi, raksturi tiem ir pavisam atšķirīgi, taču abi spēj pārsteigt mammu dienu no dienas.

Mamma Daila (55) uzskata, ka savas meitas jau ir izaudzinājusi, tāpēc, atbildot uz jautājumiem, centās atcerēties, kā tas bija, kad viņas abas princeses vēl sēdēja skolas solos. Šobrīd viņām ir 22 un 26 gadi, taču Daila uzsver, ka bērni paliek bērni, lai arī cik gadu vēstī cipars viņu pasē.

Tags

Bērna audzināšana Bērni Ģimene Vecāku atbildība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form