No somas izvēles līdz prasmju pārbaudei – svarīgākais, ko laikus zināt pirmklasnieka vecākiem
Foto: Shutterstock

Jau pēc mēneša bērni ar prāvām gladiolām rokās braši soļos pretī jaunam sākumam – 1. klasei skolā. Lai gan līdz 2. septembrim, kad šogad uzsāksies jaunais mācību gads, vēl ir laiks, vecāku prātus jau tagad nodarbina visdažādākie jautājumi par savas atvases sagatavošanu skolai.

Jaunajai videi jāsagatavo ne tikai pirmklasnieks, kuram jau tā ir satraukums par nezināmo, bet arī pašiem vecākiem jānobriest, ka nu dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas. Ja nu nepieciešamo skolas lietu iegāde atlikta uz vasaras nogali, jāsaprot, piemēram, kāda skolas soma pirmklasniekam būs vispiemērotākā. Tāpat arī tuvojošās skolas gaitas neliek mieru bērnam, jo – te jāuzsāk draudzēties ar jauniem bērniem, kas skolas solā saplūduši no citiem bērnudārziem, še jābūt modram un jādzird viss, ko saka skolotāja.

Portāla "Cālis" arhīvs ir padomrakstiem bāgātīgs – varēsi noskaidrot speciālistu ieteikumus gan par to, kā izvēlēties labāko mugursomu savam bērnam, gan pārbaudīt, vai bērns ir gatavs uzsākt skolas gaitas. Tas ir īpaši svarīgi, jo – ja jutīsi, ka bērnam nepieciešams piestrādāt pie kādas prasmes, vēl ir laiks to attīstīt. Lasi un gatavojies lielajam notikumam – skolas gaitu uzsākšanai!

Tags

Pirmklasnieks Skolēna emocionālā attīstība un mācības Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form