Paliec mājās: četras lustīgas iekštelpu rotaļas bērniem
Foto: Shutterstock

Pastaigas svaigā gaisā un izskraidīšanās mežā visai ģimenei, protams, ir vislabākā atpūta, bet ko darīt tad, ja piespiedu brīvprātīgā kārtā sociālās distancēšanās dēļ dienas ar bērniem jāaizvada mājās? Būšana mājās ir lielisks laiks, lai pamēģinātu kādu radošu rotaļu vai spēli, kas kaut uz pusstundu ģimenei ļaus vienoties azartiskā priekā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai sagatavotos lustīgām rotaļām, daudz nevajadzēs – palūko, kas mājās jau ir tāds, kas var kalpot par tenisa laukumu, aizvietot arkādes spēles vai likt bērniem sajūsmā spiegt, cenšoties tikt nenotvertiem. Lūk, četras rotaļas, iedvesmojoties no vietnes "Fatherly", ko varat izspēlēt, neatstājot dzīvojamo istabu!

Cepuru lidojums

Paliec mājās: četras lustīgas iekštelpu rotaļas bērniem
Foto: Shutterstock


Šo spēli var dēvēt par riņķīšu mētāšanas iekštelpu versiju. Lai arī cepuru lidināšana var šķist gaužām vienkārša, tā būs ļoti izklaidējoša nodarbe, kas bērniem iemācīs tēmēt un sviest. Sagatavošanās prasīs vien pāris minūtes, bet bērni būs izklaidēti rotaļā vismaz 15 minūtes.

Kas jādara? Apgāz otrādi krēslu vai tabureti tā, lai tā kājas slietos gaisā. Atrodi mājās cepures – derēs keponi, filca cepures, salmu cepures un citas, kas ieņem stingru formu.

Kā spēlēt? Katrs spēlētājs pēc kārtas sviež cepures uz krēsla kājām, cenšoties trāpīt tā, lai cepure uz tām noturētos un nenokristu zemē. Lai mazliet sarežģītu spēli un padarītu cepuru lidojumu azartiskāku, katrai krēsla kājai var piešķirt noteiktu punktu skaitu. Tāpat punktu skaitu var piešķirt konkrētām cepurēm, skatoties pēc tā, cik viegli cepure lido un uzsviežama uz krēsla kājas.

Tags

Paliec mājās Spēles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form