Tests: Vai vari pārspēt zināšanās pirmklasnieku un absolvēt vidusskolu?
Foto: Shutterstock

Skola un pastāvīgais jaunu zināšanu iegūšanas laiks, protams, ir skaists un jauks. Taču pieaugušie nereti, kad aizvērtas skolas durvis un mācību grāmatām sen vairs nav jāpiedur pirksts, mēdz aizmirst to, ko paši kādreiz apguvuši skolas solā. Līdz ar ārkārtējās situācijas ierosināšanu Latvijā un to, ka šobrīd skolēni mācību vielu apgūst attālināti, portāls "Cālis" piedāvā vecākiem pārbaudīt pašiem savas zināšanas – vai tu šodien, balstoties uz savām zināšanām, varētu absolvēt visas 12. klases?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sekmīgu atzīmju iegūšanai ne vienmēr vajag iegaumēt sarežģītākās algebras vai fizikas formulas, jāzina arī lietas, kas svarīgas ikdienas dzīvē un globālajos procesos. Iedomājieties, cik gan daudz jāiemācās mūsu bērniem šobrīd 12 gadu garumā! Pateicoties izdevniecības "Zvaigzne ABC" pašlaik pieejamajam mācību materiālu resursam "Māconis", mēs pārlapojām visdažādāko priekšmetu mācību grāmatas un sagatavojām jautājumus, kas jāzina dažādu mācību priekšmetu ietvaros.

Testā ir jautājumi, kas iekļauti mācību grāmatās no 1. līdz pat 12. klasei. Turklāt dažādos mācību priekšmetos – latviešu valodā, matemātikā, fizikā, dabaszinībās, vēsturē, ģeogrāfijā, mājturībā un tehnoloģijās, informātikā un citos. Nebaidies, augstākā matemātika tā nebūs, taču prāts jāasina, izmantojot arī loģiku.

Vai tu (bez ieskatīšanās skolēna grāmatā un palīgierīču izmantošanas) vari atbildēt uz 12 jautājumiem, kurus jāzina ikvienam skolēnam? Pārbaudi sevi un aizpildi testu!

Tags

Paliec mājās Skolēna emocionālā attīstība un mācības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form