Vairāk laika sev un kvalitatīvāka kopābūšana: mammas atklāj savas jaunā gada apņemšanās
Foto: Shutterstock

Šķiet, ka Vecgada vakarā izteikt kādu apņemšanos, ko cītīgi centīsies pildīt visu nākamo gadu, ir gandrīz kā tradīcija. Kamēr vieni apņemas vairāk sportot un veselīgāk ēst, citi vēlētos vairāk lasīt grāmatas vai pavadīt mazāk laika, sērfojot internetā. "Cālis" aprunājās ar sešām māmiņām, lai uzzinātu, kādas ir viņu šī gada apņemšanās.

Katram ir savs viedoklis par apņemšanos nākamajam gadam. Ir cilvēki, kas to vairākus gadus pēc kārtas ir darījuši, bet beigās sapratuši, ka nav nepieciešams gaidīt gadu miju, lai nolemtu savā dzīvē kaut ko mainīt. Bet citi pirmo gada dienu redz kā lielisku sākuma punktu jaunam dzīves posmam.

Portāla "Cālis" uzrunātās māmiņas atzīst, ka arī viņas ne vienmēr izsaka apņemšanos nākamajam gadam, taču, ja vajadzētu kaut ko apņemties, viņas vēlētos pavadīt vairāk laikā ar atvasēm un darīt visu, lai atvases justos mīlētas, cienītas un drošībā. Tā, piemēram, Madara apņemas darīt savus bērnus laimīgus visa gada garumā. "Tā, lai katru dienu viņi justos mīlēti, cienīti un uzklausīti," viņa piebilst.

Lūk, ko vēl māmiņas apņemas jaunajā gadā. Iespējams, kāda no apņemšanām motivēs arī tevi jaunu gadu sākt ar uzviju un īstenot ko jau sen kārotu.

Katrīna – kļūt par sevis labāku versiju

"Nekad neesmu sev definējusi tādas "Jaungada apņemšanās". Bet, manuprāt, galvenais uzdevums kā jaunajai mammai un arī tētim ir kļūt par sevis labāko versiju, lai dēlam varētu iedot pēc iespējas vairāk. Tas ietver atteikšanos no kaitīgiem ieradumiem, izglītošanos bērnu audzināšanas jautājumos, nedarīt tā, kā ir vieglāk, bet gan tā, kā ir labāk tavam bērnam. Nav jau tādu ideālu cilvēku, bet, kad ģimenē ienāk mazulis, tā ir lieliska motivācija attīstīties un pilnveidoties."

Tags

Attiecības ģimenē Bērni Facebook Ģimene Jaunais gads

Comment Form