Zīdainim ar vecākiem automātiski piesaiste neveidojas; uzticība jāiekaro ar aprūpi un mīlestību
Foto: Shutterstock

Lai gan nereti tiek runāts par to, ka vecākiem, īpaši mātei, ar bērnu piesaiste veidojas automātiski, patiesībā tā nemaz nav. Interesanti ir tas, ka mazuļi automātiski nepiesaistās saviem vecākiem, bet gan savas svarīgākās attiecības veido ar tiem cilvēkiem, no kuriem gūst vislielāko atbalstu. Trīs līdz 18 mēnešu vecumā attīstās saikne starp vecākiem un bērnu, tā īpašā materiālā "Vēstules vecākiem" norāda Labklājības ministrijas speciālisti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopš uzzināji, ka gaidi mazuli, tev droši vien prātā nāk dažādas domas par bērniņa nākotni un izjūti arī dažādas sajūtas vēderā. Tomēr, lai vai kādi priekšstati būtu, savam bērnam noteikti novēli to, lai viņš dzīvotu laimīgs, būtu apmierināts un patstāvīgs. Tā ir skaista un pamatota vēlēšanās, un priecīgā ziņa šajā sakarā ir tāda, ka tu vari darīt daudz, lai bērns kļūtu pašapzinīgs un patstāvīgs cilvēks. Šoreiz speciālisti stāsta par vecākiem kā drošu patvērumu bērnam līdz gada vecumam.

Tags

Bērna audzināšana Sarakstu karuselis Jaundzimušais (0-1 mēnesis) Mazulis Zīdaiņa aprūpe Zīdainis Zīdainis (1-3 mēneši) Zīdainis (4-8 mēneši) Zīdainis (9-12 mēneši)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form