Zīdīšanas ABC: viss par mazuļa barošanu ar krūti, tā saistītajām problēmām un risinājumiem
Foto: Shutterstock

Viens no pirmajiem jaunās māmiņas pārbaudījumiem, pēc zīdaiņa nākšanas pasaulē, ir viņa barošana ar krūti. Daudzām mazo izdodas pabarot bez grūtībām, taču citām zīdīšanas process sagādā mokas. Esam apkopojuši pieredzes stāstus, problēmjautājumus un ārstu ieteikumus, kurus ievērojot, tu spēsi atvieglot zīdīšanas procesu gan sev, gan mazulim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zīdīšanai ir būtiska nozīme ne tikai bērna, bet arī mātes veselības nodrošināšanai un saglabāšanai. Mammas piens ir pārpildīts ar dažādam zīdainim tik ļoti vajadzīgajām uzturvielām un vitamīniem, ko mazais instinktīvi, rociņām trīcot, ar visiem spēkiem cenšas dabūt.

Taču, lai cik skaists un brīnišķīgs šīs process varētu šķist no malas, daudzas māmiņas var piekrist, ka vismaz pirmās barošanas reizes nereti paiet ar asarām acīs un bļaujošu bērnu uz rokām. Šādos brīžos jaunās māmiņas prātu pārņem neskaitāmi jautājumi, bet svarīgākais no tiem – kāpēc? Kāpēc man tik ļoti sāp? Kāpēc es nespēju dot savam bērnam viņam tik nepieciešamo mātes pienu? Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem atradīsi šajā portāla "Cālis" rakstu izlasē.

Lūk, zīdīšanas ABC jeb svarīgākais, kas tev jāzina par krūtsbarošanu!

Izplatītas zīdīšanas problēmas un to risinājumi


Viens no dabīgākajiem procesiem – zīdīšana, dažreiz var izrādīties tik grūti īstenojama! Lasiet par to, kā tikt galā ar biežāk izplatītajām zīdīšanas problēmām.

Lasīt vairāk

Tags

Krūtsbarošana Mamma Zīdainis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form