10 bīstamu attiecību veidi, no kuriem izvairās pat psiholoģiski spēcīgi cilvēki
Foto: Azure Aziz / cc

Jebkuras attiecības, kas sev līdzi nes sāpes un vilšanos, ir milzu pieredzes nasta ceļā uz laimi. Un tad, kad esi sevi atbrīvojis no šādām nepareizām attiecībām, tu patiešām vari justies kā uzvarētājs.

Prasme izprast cilvēkus rodas vien ar pieredzi, un jo ilgāk mēs nespējam saprast savas kļūdas, jo stiprāk dzīve mūs mācīs. Lūk, piedāvājam "Marcandangel" publicēto Marka Černova (Mark Chernoff) apkopojumu par desmit bīstamiem attiecību veidiem, no kuriem cenšas izbēgt pat psiholoģiski spēcīgi cilvēki!

Attiecības, kurās ir ieinteresēts tikai viens no partneriem

Bezpalīdzības sajūta var novest pie meklējumiem pēc kāda, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par tavu dzīvi, un tas notiek vienkārši tādēļ, lai mazinātu spriedzi. Bet pirms to izdarīt, uz sekundi iedomājies, kā tu sev uzvelc tava mīļotā apkakli, bet pavadiņu atdod kādam citam, bet kurp viņš tevi vedīs, tev nav ne mazākās nojausmas. Vai ne tā? Attiecībās iebiedēšanai un bezspēcībai vietas nav. Ja viens no partneriem jūtas bezpalīdzīgs, šīs attiecības patiesībā jau vairs neeksistē. Visa attiecību būtība slēpjas brīvībā.

Jā, pareizas attiecības veidojas uz stabila brīvās gribas pamata un kopīgiem pūliņiem.

Pats svarīgākais dzīves ceļojumā katram no mums – tas ir laiks, kad mēs satiekam savu cilvēku. Un šīs attiecības atnes personīgo attīstību un laimi. Tu vari attiecībās iegūt daudz vairāk, ja tās veidosiet kopā, nevis visu laiku kontrolējot viens otru. Patiesībā tas ir apburtais loks. Attiecību spēcīgums ir tieši atkarīgs no katra partnera stiprajām pusēm, bet šīs stiprās puses savā veidā ir atkarīgas no attiecību kvalitātes.

Source

Cālis.lv

Tags

Attiecības ģimenē Sarakstu karuselis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form