160 uzņēmumu ar savām precēm un konsultācijām vilina topošos un jaunos vecākus uz ikgadējo izstādi Ķīpsalā
Foto: Publicitātes attēli

No 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā notiks izstāde "Bērnu pasaule 2018", kuras galvenā auditorija ir jaunie un topošie vecāki, gan ģimenes, kurās bērni jau sākuši bērnudārza vai skolas gaitas. Būs iepirkšanās par labām cenām, noderīgas speciālistu konsultācijas, kā arī aizraujoši un izglītojoši piedzīvojumi bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daudzveidīgs bērnu preču klāsts

Gultiņas, apģērbus, bērnu ratus, autosēdeklīšus, velosipēdus, rotaļlietas, higiēnas preces, pārtiku un vēl daudzas citas noderīgas lietas mazuļiem un bērniem līdz pat deviņu gadu vecumam izstādē prezentēs virkne šajā nozarē pazīstamu zīmolu. Kopumā izstādē piedalīsies vairāk nekā 160 uzņēmumu.

Jaunumu prezentācijas

Tie, kuri ir bērnu ratiņu meklējumos, būs priecīgi izstādē vienuviet ieraudzīt "Emmaljunga", "Tako", "Bebecar", "ABC-Design", "Valco baby" un vēl citu zīmolu jaunākās ratu kolekcijas, kuras, iespējams, veikalos nevar pat vēl atrast. Būs iespēja iepazīt arī jauno Latvijas ratu zīmolu – "Pradis"! Ar jaunumiem mēbeļu klāstā pārsteigs tādi pašmāju ražotāji kā "Troll Smiltene" un "Tilibs & Lācis", bet jaunākās apģērbu kolekcijas dažāda vecuma bērniem piedāvās "Hebe", "Zaza Couture", "EcoEmi", "Petra", "Rock and Mouse" un "MiniMeLook". Savukārt grūtniecēm un jaunajām māmiņām "Bogema Lingerie" prezentēs šīs gada pavasara/vasaras veļas kolekciju.

160 uzņēmumu ar savām precēm un konsultācijām vilina topošos un jaunos vecākus uz ikgadējo izstādi Ķīpsalā
Foto: Publicitātes attēli

Viss drošākai bērnu ikdienai

Drošības kvartāls ir neatņemama "Bērnu pasaules" sastāvdaļa, kuru iemīļojuši gan bērni, gan pieaugušie. Tur varēs satikt policistus, ugunsdzēsējus, elektriķus un mediķus, kā arī "Latvijas gāzes", "Latvijas dzelzceļa" un Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvjus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību.

Elektrības skolā gan bērnus, gan vecākus informēs par elektrības bīstamību, par nepieciešamību ievērot brīdinājuma zīmes, kā arī par drošu elektroenerģijas lietošanu mājās un pavadot laiku ārpus telpām. Valsts policija dāvās iespēju bērniem kļūt par drošības inspektoriem, pašiem izgatavot atstarotājus un uzzināt par to nozīmi diennakts tumšajā laikā. Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki stāstīs par pirmās palīdzības sniegšanu un mediķu izsaukšanu, kā arī demonstrēs atdzīvināšanas pasākumus uz manekena, turklāt ļaus to izmēģināt arī pašam. Vēl ikviens skaņu simulatorā varēs pārbaudīt iespēju sadzirdēt tuvojošos vilcienu. Un bērni noteikti būs sajūsmā par to, ka drīkstēs iekāpt speciālo dienestu transportlīdzekļos!

160 uzņēmumu ar savām precēm un konsultācijām vilina topošos un jaunos vecākus uz ikgadējo izstādi Ķīpsalā
Foto: Publicitātes attēli

No rotaļām līdz izglītojošām nodarbēm

Visas trīs dienas, kamēr vecāki iepirksies, bērni varēs darboties bērnu pilsētiņā. Būs iespēja sacensties galda spēļu turnīrā, izmēģināt magnētisko konstruktoru, uzspēlēt lāzertagu, piedalīties interaktīvā viktorīnā, veikt dabaszinātņu eksperimentus, veidot origami, gleznot un zīmēt, piedalīties trases automobiļu sacīkstēs un izbaudīt vēl daudzas citas aizraujošas nodarbes. Turklāt pirmo reizi izstādē ar praktiskām, radošām un muzikālām nodarbēm mazākos apmeklētājus priecēs arī Latvijas Televīzijas "Bērnistaba".

Savukārt uz lielās skatuves ar dziesmām un dejām uzstāsies mazie talanti no Rīgas, Mārupes, Tukuma, Talsiem, Jelgavas, Liepājas, Ādažiem un citām Latvijas pilsētām.

Pirmo reizi – konkurss "Mini princese"

"Bērnu pasaules 2018" otrajā dienā, 14. aprīlī, Ķīpsalā pirmo reizi norisināsies skaistuma konkurss "Mini princese". Piedalīties tajā ir aicinātas meitenes vecumā no pieciem līdz 12 gadiem. Varbūt tieši tava meita, māsa vai mazā draudzene sapņo kļūt par mini princesi? Pieteikuma anketa un sīkāka informācija atrodama šeit.

Izstādi "Bērnu pasaule" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

"Bērnu pasaule 2018" darbalaiks:

  • 13.–14. aprīlī no pulksten 10 līdz 18.
  • 15. aprīlī no pulksten 10 līdz 17.

Ieejas biļešu cenas:

  • Pieaugušajiem – seši eiro;
  • Bērniem no trīs gadu vecuma – trīs eiro;
  • Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – četri eiro.

Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm:
Ģimenes biļete – 12 eiro (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni; ja vairāk bērnu – viens eiro par katru).

Autostāvvieta vieglajam auto pie Izstāžu centra (bez laika ierobežojuma) – četri eiro.

Tags

Ķīpsala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form