20 laimīgu cilvēku ieradumi, par kuriem viņi nekad skaļi nestāsta
Foto: Shutterstock

Daudzi cilvēki piedzīvo depresiju vai vismaz kādu no tās izpausmēm, nezinot, kā no tām atbrīvoties un kļūt laimīgiem. Pēcdzemdību depresija, nepaklausīgi bērni, partneris vai priekšnieks, kurš tevi nesaprot, pārāk liela slodze darbā… Un vispār, tev šķiet, ka viss ir slikti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, šie 20 laimīgu cilvēku ieradumi kādai sievietei, kura slīgst pastāvīgā depresijā vai nomāktībā, dažās nedēļās palīdzēs sākt jaunu dzīvi, ja vien pati tam būsi gatava. Ieradumus, par kuriem laimīgie nemaz skaļi nerunā, atklāj portāls Wiolife.ru.

Viņi neatsaucas citu negatīvismam. Nekad un nekādos apstākļos nerīko histērijas bez iemesla, dramatiskas scēnas un neatrodas blakus tiem, kuri to dara. Vislaimīgākie ir tie, kuri nepievērš ne mazāko uzmanību uz to, ko runā sveši cilvēki, īpaši, ja viņi to dara rupjā veidā. Bez tam viņi pat var būt pateicīgi liktenim, ka ļauj satikt šādus neapmierinātus, rupjus un smaga rakstura cilvēkus, jo viņi ir dzīvs un spilgts piemērs tam, kādam nekādā gadījumā nevajadzētu būt. Viņi skatās uz šiem cilvēkiem, un savu dzīves ceļu vada citā virzienā. Tev ieteicams darīt tieši tāpat.

Viņi dalās ar citiem tik, cik spēj un ar to, ko vien spēj. Lai gan tad, kad tu vienkārši kaut ko atdod, tā vienkārši skaitās nesavtīga rīcība, ar laiku tas var nest devējam daudz vairāk nekā saņēmējam. Daudzos gadījumos sociāls atbalsts, pirmkārt, dara laimīgākus mūs pašus, bet tikai pēc tam – mūsu rūpju objektus. Laimīgi cilvēki to lieliski zina, un tādēļ vienmēr meklē veidus palīdzēt tiem, kas viņiem ir apkārt, kamēr nelaimīgie cilvēki sev uzdod jautājumu: "Bet ko es no tā gūšu?".

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Kas ir laime Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form