5. – 9. klašu skolēniem pieejamas bezmaksas interaktīvas forumteātra nodarbības mobinga mazināšanai
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” piedāvā bezmaksas interaktīvas forumteātra nodarbības 5. – 9.klašu skolēniem mobinga izplatības mazināšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nodarbību mērķis ir informēt skolēnus par mobingu, tā rašanās iemesliem, izpausmi un sekām, par pareizu rīcību mobinga situācijā, tādējādi mazinot mobinga izplatību bērnu un jauniešu vidū.

Nodarbības ilgums paredzēts 80 minūtes. Katra nodarbība sastāv no divām daļām.

Nodarbības pirmajā daļā tiek izklāstīta informācija par mobinga būtību, tā izpausmi, atpazīšanu un pareizo rīcību mobinga gadījumā, sniedzot arī praktiskās rīcības ieteikumus. Nodarbības otrajā daļā tiks īstenota forumteātra darbība, kurā tiks izspēlētas mobinga situācijas, kurās skolēni varēs iejusties aktieru lomās, un būs iespēja šo mobinga situāciju mainīt, uzlabot, meklēt risinājumu. Forumteātra laikā tiks pārrunātas gan pareizās, gan kļūdainās rīcības modeļi un tiks analizētas mobinga situācijā iesaistītās puses.

Nodarbība ir paredzēta vienai klases grupai. Nodarbību vadīs divi vadītāji, tostarp speciālists ar maģistra grādu psiholoģijā.

Šobrīd nodarbības notiks skolā klātienē, bet, vadoties pēc apstākļiem, saskaņā ar valstī noteiktiem ierobežojumiem, nodarbības var notikt arī online režīmā (tiešsaistē "Zoom" platformā).

Pieteikties nodarbībām var, rakstot uz e-pastu elina@onplate.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29837858.

Tags

Mobings OnPlate Skola
0
Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form