7. jūlijā Kalnciema kvartāls aicina uz darbnīcām bērniem

7. jūlijā Kalnciema kvartāls aicina uz darbnīcām bērniem
Foto: Publicitātes foto

7. jūlijā no plksten 10 līdz 16 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās izklaides bērniem - dabīgo trauku darbnīca un prāta mežģu spēles, ziņo Kalnciema kvartāla pārstāve Darja Trizna.

Iknedēļas Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņa organizatori ir padomājuši arī par papildu izklaidēm mazākajiem pasākuma apmeklētājiem. Šo sestdien Kalnciema kvartālā viesosies Zaubes savvaļas kulinārā festivāla komanda, kas bērniem un pieaugušajiem iemācīs darināt traukus no dabas materiāliem, piemēram, lapām un koksnes. Organizatori vēsta, ka pašu darinātos traukus vēlāk var ņemt līdzi piknikā.

Visas dienas garumā par jaunāko apmeklētāju izklaidi rūpēsies arī "Royal Games GL" ar mozaīku spēlēm no dabīga un izturīga materiāla – koka, kas krāsots ar ES noteikto standartu krāsām, padarot tos īpaši draudzīgus mazuļiem.

Notikumiem Kalnciema kvartālā līdzi var sekot instagram, facebook, twitter, kā arī mājaslapā www.kalnciemaiela.lv.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!