Adopcijas, pārcelšanās un neizsakāmi laimes brīži: stāsti par spēcīgām Latvijas ģimenēm
Foto: Privātais arhīvs/Mārcis Baltskars

Bieži vien saka – Latvijas spēks meklējams vietotās ģimenēs. Neapšaubāmi, katrai ģimenei laika gaitā ir bijušas savas problēmas, pārdzīvojumi, izaicinājumi un skumju brīži, taču jebkurš kalns pārvarams, ja pamatā ir mīlestība un bezgalīgas rūpes vienam par otru, cenšoties izveidot pēc iespējas laimīgāku dzīvi. Šo faktu apliecina apliecina arī portālā "Cālis" lasāmie cilvēkstāsti, kuru centrā ir ģimenes ar lielo burtu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piemēram, Ločmeļu ģimene pirms četriem gadiem spēra vienu no lielākajiem soļiem savā dzīvē – pieņēma lēmumu pārcelties uz dzīvi meža un pļavu ieskautā īpašumā laukos. Tagad bērni sacīkšu trases var redzēt ne tikai televiroza ekrānā, bet arī paši tās izveidot, paralēli mācoties pasauli, reāli aptaustot un redzot dažādas norises dabā. Mamma Laura šajā macību gadā kļuva bērniem arī par mājskolotāju, kas bijis izaicinājums visai ģimenei.

Lai gan daudzas ģimenes izveidojas pēc klasiskā un skaistā scenārija – iepazināmies, iemīlējāmies, apprecējamies, izbaudījām grūtniecības laiku un beidzot bijām gatavi savā pulciņā aicināt mazos ķiparus, ne vienmēr tā notiek. Arī adopcija ir veids, kādā ģimenē ienāk bērni, un tieši šādi dzīve iekārtojās Ģežu ģimenei. "Mēs vispirms gribējām tikt pie bioloģiskajiem bērniem un tad kādu adoptēt," stāsta mamma Lilija Geža. "Taču mūsu gadījumā viss notika citādi."

Turpinājumā esam apkopojuši interesantus, emocionālus un prieka pilnus stāstus, kas var rosināt pārdomas arī par savu ģimenes dzīvi!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ģimene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form