Aicina ģimenes un nelielas draugu grupas piedalīties orientēšanās spēlē un iepazīt Eiropu Rīgā
Foto: F64

No sestdienas, 7. novembra, līdz pat 2021. gada augustam ģimenes un draugi nelielās, draudzīgās un drošās divu līdz piecu cilvēku komandās aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē "Iepazīsti Eiropu Rīgā!" – atrast un izzināt interesantas, ar Eiropu saistītas vietas galvaspilsētā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Iepazīsti Eiropu Rīgā" ir orientēšanās spēle gājējiem pilsētvidē, kurā divu stundu laikā būs iespēja nokļūt interesantās, ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un Austrumu partnerības valstīm saistītās vietās Rīgā. Pildot radošus uzdevumus, piedzīvot, cik dažāda un tomēr vienota ir Eiropas Savienības dalībvalstu vēsture, kultūra un tradīcijas. Kā ar Eiropas Savienības fondu atbalstu Rīgas ēkas atjaunotas, siltinātas un kļuvušas videi draudzīgākas? Vai zaļās un digitālās Eiropas idejas un risinājumi satiekas Rīgā? Uzzini spēlē!

Ceļojuma datuma un laika izvēle ir dalībnieku ziņā – spēle pieejama 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā – līdz pat 2021. gada 31. jūlijam, informē Eiropas Savienības mājas pārstāvji.

Lai varētu piedalīties spēlē, katram komandas dalībniekam nepieciešams viedierīcē lejupielādēt ("GooglePlay" vai "AppStore") "Roadgames" lietotni. "Aicinām pārliecināties, ka vismaz vienam no komandas dalībniekiem visu spēles laiku ir ieslēgts GPS – tas nepieciešams precīzai uzdevumu izpildei, kā arī, lai noteiktu, vai komanda ir bijusi uzdevuma vietā. Viedierīces vēlams uzlādēt, var noderēt arī portatīvais akumulators-lādētājs," iesaka spēles organizatori.

Uzsākot spēli, "Roadgames" lietotnē tiks atklāta spēles karte ar uzdevumiem. Spēlei nav noteiktas starta un finiša vietas, taču to vēlams uzsākt teritorijā, kas būs redzama lietotnē, – Rīgas centrā, Daugavas labajā krastā.

Uzdevumus varēs pildīt divas stundas no spēles uzsākšanas brīža. Par katru pareizi atrisinātu uzdevumu tiks piešķirti punkti. Komanda, izvēloties uzdevumus, veido savu spēles stratēģiju. Jāņem vērā, ka uzdevumu ir vairāk nekā spēles laikā var paveikt, galvenais mērķis – savākt pēc iespējas vairāk punktu.

Tā kā spēle ir bezmaksas, līdz 2021. gada augustam, kad tiks apbalvotas trīs visvairāk punktus ieguvušās komandas, to iespējams spēlēt vairākkārt.

"Iesakām rūpīgi iepazīties ar visas spēles un katra uzdevuma noteikumiem, pirms to uzsākat, kā arī, pārvietojoties galvaspilsētā, ievērot ceļu satiksmes noteikumus," tā spēles organizatori.

Spēle "Iepazīsti Eiropu Rīgā!" tapusi ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Tās veidošanā piedalījās un spēles labākajām komandām balvas sarūpējušas arī Eiropas Savienības dalībvalstu un Austrumu partnerības valstu vēstniecības Rīgā, Ārlietu ministrija, Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs (BEREC Office), Finanšu ministrija un Saeima.

Tags

Eiropas Savienība Orientēšanās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form