Aicina neizmantot Rīgas bērnu rotaļu laukumus; tos pakāpeniski slēgs un izvietos brīdinājumus
Foto: DELFI

Ārkārtējais stāvoklis saistībā ar "Covid-19" ieviesis izmaiņas arī Rīgas bērnu rotaļu laukumu apmeklētāju dzīvē – tie slēgti un piektdien, 20. martā, laukumiņos tiks izvietoti brīdinājumi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā norāda SIA "Rīgas meži" daļa "Rīgas dārzi un parki" savā "Facebook" lapā, uzņēmums rotaļu laukumus slēdz vīrusa ierobežošanas nolūkos, lūdzot iedzīvotājus neapmeklēt laukumus līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai.

Šobrīd jau ir slēgti visi sporta un rotaļu laukumi, kas atrodas pilsētas izglītības iestāžu tuvumā, tostarp vecāku un bērnu iecienītais rotaļu laukums Krišjāņa Barona ielā, norāda Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Uģis Vidauskis. "Tagad tiek slēgti arī laukumi parkos, par ko lēmumu pieņēmis uzņēmums "Rīgas meži". Tas tiek darīts, lai maksimāli mazinātu vietas, kur iespējams pulcēties lielākam skaitam iedzīvotāju. Šādai rīcībai ārkārtējās situācijas laikā nav nepieciešams atsevišķs Rīgas domes lēmums," informē Vidauskis. Par šo jautājumu Rīgas dome spriedīs arī 20. marta Krīzes komisijas sēdē.

Iedzīvotājiem arī jāievēro, ka lielākā daļa rotaļu laukumu nav aizslēdzami, tiem nav apkārt sētu vai žogu. Slēgšana notiks simboliski, norobežojot teritoriju ar lentām un izvietojot brīdinājumus. "Arī tas, visticamāk, notiks pakāpeniski, jo, piemēram, Pārdaugavas izpilddirekcijas pārziņā vien ir 34 šādi bērnu laukumi, kur pie katra sargu vai policistu nepieliksi," stāsta Vidauskis. Pašvaldība aicina vecākus būt atbildīgiem un ieklausīties aicinājumos par maksimālas sociālās distancēšanās nepieciešamību.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Rīgas meži
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form