Aicina pieteikties pusaudžu psihoterapeita Konstantinova nodarbībām par mentālo veselību
Foto: LETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties nākamajām mācību cikla "NVO Inkubators" tematiskajām nodarbībām – "Jauniešu mentālā veselība". Mācības vadīs Nils Sakss Konstantinovs, pusaudžu psihoterapeits un Pusaudžu resursu centra vadītājs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nodarbībām aicināti pieteikties gan jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie Rīgas pilsētā.

Mācību mērķis ir veicināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu prasmes atpazīt, izprast un atbilstoši reaģēt uz jauniešu mentālās veselības stāvokļiem, lai spētu piemērot darba attieksmi, metodes un sniegt nepieciešamo atbalstu aktivitāšu kvalitatīvai īstenošanai.

Mācības ietver četras nodarbības ceturtdienās, un tās notiks tiešsaistē (ja to ļaus epidemioloģiskā situācija, noslēdzošās nodarbības, iespējams, notiks klātienē):

  • 20. maijs, no pulksten 16 līdz pulksten 18;
  • 3. jūnijs, no pulksten 16 līdz pulksten 18;
  • 17. jūnijs, no pulksten 16 līdz pulksten 18;
  • 1. jūlijs, no pulksten 16 līdz pulksten 18.

Mācību laikā apgūsi, kā:

  • atpazīt jauniešu mentālās veselības situācijas;
  • atbilstoši novērtēt atbilstošāko pieeju un to īstenot;
  • sniegt jauniešiem iespēju attīstīt viņu mentālo veselību u.c.

Nodarbību laikā katrs dalībnieks izvirzīs savus individuālos vai organizācijas mācību mērķus, darbosies praktiski, pielietojot iegūtās zināšanas jau mācību laikā, un kopā ar mācību vadītāju aktīvi strādās pie savu kompetenču pilnveides.

Lūgums, pieteikties mācībām tikai tad, ja varēsiet piedalīties visās četrās nodarbībās. Lai efektīvi īstenotu savus mācību mērķus un pilnvērtīgi strādātu pie prasmju attīstības, noteikta simtprocentīga dalība visās nodarbībās.

Detalizētāka informācija par mācībām regulāri tiks publicēta feisbuka pasākuma diskusiju sadaļā šeit. Savukārt reģistrācija līdz 17. maijam pieejama šeit.

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz kanieris@riga.lv vai zvanīt 26224780 (Kristiāna Griķe, RJC "Kaņieris" projektu koordinatore).

Tags

Psihoterapija Pusaudzis Pusaudžu depresija Skola Depresija Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form