Aicina uz publisko lekciju par to, kā audzināt tīni
Foto: Armin Staudt / CC

23. oktobrī no pulksten 18 līdz 20.30, Rīgā, Brīvības ielā 74 (ieeja no Stabu ielas 14), korporācijas "Daugaviete" telpās notiks publiskā lekcija "Kā audzināt tīni? Pusaudžu vecumposma īpatnības". Rīgā delkarētajiem lekcija ir bez maksas, to nodrošina Rīgas domes Labklājības departaments.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopumā Rīgas domes Labklājības departaments rīdziniekiem piedāvā iespēju bez maksas apmeklēt trīs lekcijas par psihoemocionālās veselības veicināšanas tēmām, kas īpaši noderīgas būs bērnu un jauniešu vecākiem – gan audzinot un veidojot savstarpējās attiecības, gan izprotot dažādu vecumposmu attīstības aspektus un palīdzot mācību procesā.

Viena lekcija – par mācīšanās grūtībām – jau aizvadīta, bet par tīņu audzināšanas noslēpumiem gaidāma pēc dažām dienām. 27. novembrī – tajā pašā laikā un vietā – notiks lekcija "Vecāku un bērnu attiecības".

Lekciju ciklā iekļautās tēmas balstītas uz izpratnes veidošanu un izglītošanu par bērnu un vecāku savstarpējām attiecībām. Lektores, psiholoģes un psihoterapeites, īpašu uzmanību vērsīs pieaugušo – vecāku būtiskajai lomai bērnu un jauniešu uzvedībā un attīstībā, ko caurvij dažādas attiecīgajam vecumposmam raksturīgas īpatnības, uzvedības un rakstura izpausmes.

Kā noturēt saikni ar pusaudzi vai tieši pretēji – nenorobežoties no viņa un savstarpējās attiecības veidot uzticības pilnas – par šiem un citiem jautājumiem vairāk pastāstīs un palīdzēs sniegt izpratni praktizējošas speciālistes: psiholoģe Elīna Selēviča, psiholoģe, psihoterapeite Iveta Berķe un psiholoģe, psihoterapeite Benita Griškeviča, norāda departamentā.

Tags

Psiholoģe Pusaudzis Rīgas domes Labklājības departaments
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form