Aicina ziedot labdarības akcijai 'Eņģeļi pār Latviju', pērkot orhidejas
Foto: Shutterstock

Atbalstot gada sirsnīgāko labdarības kampaņu "Eņģeļi pār Latviju", no 24. novembra līdz 7. decembrim "Rimi" aicina izmantot jaunu ziedošanas iespēju, kas ne vien palīdzēs daudziem nopietni slimiem bērniem pilnvērtīgi dzīvot, bet arī iepriecinās mūsu tuvos un mīļos cilvēkus. Šajā laikā par katru iegādāto akcijas orhideju jebkurā "Rimi" veikalā visā Latvijā labdarības kampaņai tiks ziedots 1 eiro, informē tās organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Veikalos kampaņas laikā ikviens pircējs varēs izvēlēties sev tīkamāko orhideju, kuru varēs atrast īpaši noformētos stendos ar akcijas "Eņģeļi pār Latviju" atzīmi. Kopumā ir pieejamas dažādu krāsu trīs veidu orhidejas: parastās orhidejas ar pieciem līdz septiņiem ziediem, mazo ziedu orhidejas un mini orhidejas.

"Ziedi ir brīnišķīga dāvana, kas rada prieku, taču šīs orhidejas ir īpašas, jo palīdzēs kādam bērniņam, lai viņa dzīve būtu pilnvērtīgāka. Mums kā līdzcilvēkiem ir visdažādākās iespējas palīdzēt, un šī, protams, ir ļoti skaista iespēja, lai vairāk nekā 60 bērniem Latvijā un viņu ģimenēm varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Katram bērnam ir savs stāsts, taču ikvienam no viņiem vajag pavisam nelielu mūsu palīdzību, lai viņu ikdiena būtu vieglāka un priecīgāka," stāsta Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

"Pat tīri fonētiski vārdā "ziedošana" ir jaušama saistība ar ziedu došanu jeb dāvināšanu. Ziedi ir simbols skaistākajam, ko mēs varam sniegt otram cilvēkam – mīlestībai. Tā ir arī prieka un cerības dāvināšana. Šogad labdarības akcijā pirmo reizi piedāvājam saviem pircējiem šo iespēju ar skaistiem ziediem iepriecināt savus mīļos un reizē palīdzēt bērniem dzīvot labāku dzīvi.

Turklāt esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu plašajam veikalu tīklam, šo iespēju varam piedāvāt visiem Latvijas iedzīvotājiem. Mūsu visu kopīgais atbalsts ir vitāli svarīgs, lai daudzi nopietni slimi Latvijas bērni varētu saņemt tiem nepieciešamo medicīnisko atbalstu pēc ārstēšanās slimnīcā. Savukārt mūsu līdzcilvēkiem visnepieciešamākais ir justies mīlētiem, tāpēc aicinām iepriecināt savus mīļos ar skaistām orhidejām un kļūt par bērnu sargeņģeļiem!" saka "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Dažādu krāsu trīs veidu orhidejas ir pieejamas visos "Rimi" veikalos visā Latvijā. Atkarībā no šķirnes to cena ir 3,75 eiro un 5,75 eiro.

Ziedot "Eņģeļiem pār Latviju" ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā, "Rimi" un "Supernetto" veikalos, kā arī, ziedojot "Mans Rimi" naudas uzkrājumu "Rimi" kioskos vai mājas lapā.

Telekanāls LNT, Bērnu slimnīcas fonds un "Rimi" aicina - ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeļi!

Tags

Bērnu slimnīcas fonds Eņģeļi pār Latviju Inga Bite LNT Rimi Supernetto
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form