Akcijā 'Dāvini ziedojot!' vāc līdzekļus zīdainīšu vecāku emocionālam un informatīvam atbalstam
Foto: Jamie Street / cc

Lai šā brīža apstākļos palīdzētu zīdaiņu vecāku emocionālam un informatīvam atbalstam, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija un tirdzniecības centrs "Alfa" decembrī īsteno ikgadējo labdarības akciju "Dāvini ziedojot!". Tās laikā ikvienam ir iespēja kādam citam dāvanas vietā veltīt ziedojumu līdzekļus SOS Bērnu ciematam un iegūt skaistu eglīšu rotājumu – koka dzīvnieku figūriņas. Visi akcijas laikā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti labdarības mērķiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dāvini ziedojot" idejas pamatā ir izvēlēties tādu dāvanu svētkos, kas ne tikai iepriecinātu tās saņēmēju, bet vienlaikus kalpotu sabiedrības labā. Šogad visi labdarības akcijas laikā no 1. līdz 24. decembrim saņemtie ziedojumi 100 procentu apmērā tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas programmas "Piedzimstot bērniņam" finansēšanai.

"Esam pateicīgi, ka jau trešo gadu pēc kārtas gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā varam īstenot kopīgu labdarības akciju "Dāvini ziedojot". Šogad tās mērķis ir īpaši nozīmīgs, jo vāksim ziedojumus, lai 2021. gadā varētu īstenot atbalsta programmu "Piedzimstot bērniņam" jaundzimušo vecākiem. Gada laikā plānojam nodrošināt atbalstu vairāk nekā 100 jaunajām ģimenēm, un šī nodoma īstenošanai nepieciešami 30 000 eiro. Priecāsimies par katru sirsnīgo cilvēku, kas izlems nākt palīgā jaunajiem vecākiem un ziedos šim mērķim," uzsver Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Akcija "Dāvini ziedojot!" norisinās no 1. līdz 24. decembrim. Sākot ar 10. decembri, ziedot būs iespējams klātienē "Alfa" pirmajā stāvā (no pulksten 12 līdz 20), bet pārējā laikā ziedot iespējams digitālā veidā vietnē "Sosbernuciemati.lv". Dāvaniņas ar pievienoto vērtību – eglīšu rotājumus – akcijas stendā "Alfa" varēs saņemt, ja ziedojums ir 10 vai vairāk eiro. Digitālo ziedojumu veicēji dāvaniņas saņemšanai akcijas stendā aicināti uzrādīt e-pastā saņemto ziedojuma apliecinājumu.

Programmu "Piedzimstot bērniņam" īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar PEP mammu biedrību, piedāvājot jaundzimušo bērniņu vecākiem mazuļu pirmajos trīs dzīves mēnešos saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu no pirmās emocionālās palīdzības jeb PEP mammām, kā arī, sākot no bērniņa sestā dzīves mēneša, apmeklēt nodarbības mammas-mazuļa atbalsta grupā.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Labdarība SOS ciemati
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form