Amirans, Karamello, Esme... Interesantākie un populārākie jaundzimušo vārdi Siguldā
Foto: Madara Židaua

Siguldas svētku laikā godināti 2021. gada otrajā pusgadā Siguldas novadā dzimušie jaundzimušie un viņu ģimenes, kuriem pasniegtas goda medaļas "Esmu dzimis Siguldas novadā 2021". Pērnā gada otrajā pusē Siguldas novadā piedzimis un deklarēts 191 mazulis: 93 meitenes un 98 zēni. Divās ģimenēs piedzimuši dvīņu pāri.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Populārākie vārdi Siguldas novadā otrajā pusgadā dzimušajiem bērniņiem ir Olivers, Kārlis, Amēlija, Nora, Gabriela un Estere. Savukārt interesantākie vārdi: Amirans, Aidens, Darels, Hārvijs, Karamello, Freja, Leija, Mia, Naomi, Esme. Saskaņā ar Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā pieejamiem datiem otrajā pusgadā pirmais bērniņš ienācis 62 ģimenēs, bet divās ģimenēs bērniņi ienākuši kā piektie un sestie brālīši vai māsiņas.

2021. gadā Siguldas novadā kopumā piedzimuši un deklarēti ir 378 jaundzimušie. 2020. gadā pirms administratīvi teritoriālās reformas un vairāku novadu apvienošanas Siguldas novadā piedzima un tika deklarēti 242 jaundzimušie, bet 2019. gadā – 249 jaundzimušie. Kopumā Siguldas novadā deklarēti vairāk nekā 32 400 iedzīvotāju.

Pasākums, kurā katrs Siguldas novadā deklarētais jaundzimušais novadnieks no pašvaldības domes priekšsēdētāja saņem īpaši veidotu goda medaļu ar iegravētu novada ģerboni, mazuļa dzimšanas gadu un Siguldas Jaunās pils kontūru, norisinās kopš 2012. gada.

Tags

Ģimene Personvārdi Sigulda Siguldas novads
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form