Apskatāmi sabiedrībā zināmu cilvēku radītie darbi SOS ciematu projektā 'Ziemassvētku brīnumu gaidot…'
Foto: Publicitātes attēli

Tirdzniecības centrā "Spice" līdz 5. decembrim ir apskatāmi SOS bērnu ciematu labdarības projektā "Ziemassvētku brīnumu gaidot…" veidotie mākslas darbi, kuri pārtaps Ziemassvētku kartītēs, lai atbalstītu SOS ģimenes, kurās aug savu vecāku gādību zaudējušie bērni.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ziemassvētku brīnumu gaidot…" sabiedrībā zināmi cilvēki iesaistījas labdarības kartīšu motīvu radīšanā un dāvāja tos SOS bērnu ciematiem. Šobrīd motīvi pārtop drukātās Ziemassvētku apsveikuma kartītēs, kas vistuvākajā laikā jau būtu pieejamas ikvienam, kurš vēlas nosūtīt Ziemassvētku sveicienus saviem tuviniekiem, draugiem un sadarbības partneriem, ziņo Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāve Dace Dzedone.

Projektā iesaistījušies SOS bērnu ciematu draugi – SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone, tirdzniecības centra "Spice" direktore Iveta Lāce, mūziķe Ance Krauze, mūziķis no ekoloģiskās mūzikas orķestra "Ducele" Arnis Veisbārdis, mākslinieks Artūrs Blušs, māksliniece Elga Grīnvalde, māksliniece Elita Patmalniece, māksliniece Evija Timma – Novika, Saeimas deputāte Evita Zālīte – Grosa, aktieris Ģirts Liuziniks ar dēlu Evertu Liuziniku, māksliniece Ieva Bondare, māksliniece Līga Ķempe, "Paulig Coffee Latvia" valdes locekle Margarita Aļabjeva - Vaišļa, mākslinieks Māris Upzars, aktieris Varis Vētra ar dzīvesbiedri Sanitu Vētru, māksliniece Vivjena Maria Staņislavska, māksliniece Zane Balode un grāmatu autore Zane Zusta.

"Ziemassvētki ir visjaukākie, vissirsnīgākie svētki, kuros varam apdāvināt un iepriecināt citus. Un dāvanas var būt ļoti dažādas. Mēs varam dāvināt lietas un saldumus. Mēs varam dāvināt arī savu laiku, uzmanību un rūpes. Bet mēs arī varam dāvināt iespēju bērniem augt ģimenē – mīlošā un drošā vidē. Mums dažreiz šķiet, ja mēs nevaram uzņemt savā ģimenē grūtībās nonākušu bērnu, tad mēs neko nevaram darīt. Tomēr esmu pārliecināta – ikviens var palīdzēt bērniem nonākt ģimenē un drošās mājās, atbalstot SOS bērnu ciematu ģimenes," saka Latvijas SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone.

Projekta gaitā tapušos darbus līdz 5. decembrim varēs aplūkot tirdzniecības centrā "Spice" pie Informācijas centra.

Kartītes no decembra sākuma varēs iegādāties labdarības veikalā SOS bērnu ciematu mājaslapā, "Latvijas Pasts" tīmekļa vietnē un Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā.

Par SOS bērnu ciematiem

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus "Airi vecākiem" vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā– atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ance Krauze Bērni Elita Patmalniece Evita Zālīte Ģirts Liuziniks Ieva Bondare Iveta Vējone Labdarība SOS ciemati Spice Ziemassvētki Varis Vētra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form