Apskaties! Lieldienās sveic vairāk nekā 500 bērnu slimnīcā
Foto: Publicitātes foto

Lieldienu svētku gaidās, ievērojot visstingrākos drošības un distancēšanās ierobežojumus, 30. martā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Torņakalna un Gaiļezera novietnēs viesojās Lieldienu zaķis un viņa palīgi. Viņi nogādāja īpašus Lieldienu sveicienus un sniedza atraktīvu muzikālu priekšnesumu, drošā distancē iepriecinot vairāk kā 500 mazos pacientus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pavasara rīta agrumā Lieldienu zaķis ar palīgiem ieradās slimnīcas teritorijā ar īpašu svētku auto un, sniedzot muzikālus priekšnesumus, iepriecināja mazos pacientus, kas notiekošo Lieldienu jampadraci vēroja caur savu palātu un slimnīcas gaiteņu logiem. Īpaši sagatavotās dāvanas, par kurām parūpējās mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija", bērni saņēma ar slimnīcas personāla starpniecību.

"Ģimenes un bērni, kuriem svētku laiks jāpavada slimnīcā, īpaši izjūt skumjas un ilgas pēc mājām. Tāpēc ir būtiski iepriecināt gan bērnus, gan vecākus un radīt priekpilnu sajūtu slimnīcā. Bērnu slimnīcā uzskatām, ka ir īpaši būtiski parūpēties ne vien par katra mazā pacienta atbilstošu ārstēšanu, bet arī bērna labsajūtu, atrodoties slimnīcā. Jo tieši prieks un labsajūta ir ļoti būtiska daļa no veiksmīga ārstēšanas procesa, kas sekmē ātrāku atlabšanu. Tāpēc esam priecīgi, ka kopā ar illgadējo atbalstītāju "Maxima Latvija" esam atraduši jauku veidu, kā, ievērojot visus drošības pasākumus, varam uzburt svētku un kopābūšanas sajūtu arī pandēmijas laikā," atklāj Bērnu slimnīcas Komunikācijas daļas vadītāja Dace Zaldāte-Rozentāle.


Lieldienu sveicienu un muzikālo priekšnesumu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā palīdzēja nodrošināt radošās apvienības "Pasaku nams" kolektīvs.

Tags

Bērnu slimnīca Maxima
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam