Ar koncertiem un izrādēm vairākos Rīgas kultūras centros un dievnamos svinēs Mātes dienu

Ar koncertiem un izrādēm vairākos Rīgas kultūras centros un dievnamos svinēs Mātes dienu
Foto: Shutterstock

Svētdien, 13. maijā – Mātes diena! Rīgā māmiņām un vecmāmiņām par godu notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Svētdien pulksten 13 apmeklētāji gaidīti Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā "Karalienei mātei", kurā piedalīsies senās mūzikas vokālā grupa "Modus Vivendi" un instrumentālais ansamblis. Līdztekus koncertam bērniem būs iespēja darboties kroņu veidošanas darbnīcā.

Arī Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks svētku koncerts "Sirds pieturvietas", kurā muzicēs Madara Dziedātāja, Juris Vizbulis, kvartets "Undertango" – Mārtiņš Zilberts, Gidons Grīnbergs, Evita Dūra un Viktors Veļičko. Koncerta sākums – pulksten 14, ieeja tajā ar bezmaksas ielūgumiem, kuri jau no 9. maija pieejami dievnamā.

Svinīgi pasākumi notiks arī Rīgas kultūras centros. Pulksten 14 klausītājus gaidīs Normunds Rutulis un Slavenais Rīgas orķestris koncertā "Kas dārgāks par zeltu". Koncerts notiks kultūras centrā "Imanta" un ieeja tajā ir ar bezmaksas ielūgumiem, kas pieejami kultūras centrā.

VEF Kultūras pilī būs iespēja skatīties muzikālu uzvedumu "Saldumu impērija", kurā apmeklētājus priecēs bērnu vokālā grupa "Momo", tautas deju ansamblis "Zelta sietiņš" un aktrise Marija Bērziņa. Koncertuzveduma mūzikas autors ir Valdis Zilveris. Uzvedums sāksies pulksten 16.

Savukārt kultūras centrā "Iļģuciems" pulksten 17 būs dzirdams kora "S!P!K!" dziedājums koncertā "Uzdāvini mammai dziesmu". Pulksten 18 jauks Mātes dienai veltīts koncerts "Dziedu vakaros un rītos" skanēs Kultūras pilī "Ziemeļblāzma". Tajā dziedās bērnu vokālās studijas "Knīpas un knauķi" mazie dziedātāji kopā ar solistiem Sanitu Sējāni, Andri Sējānu un instrumentālo grupu.

Koncertu "Es savai māmiņai" sagatavojuši arī Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolas audzēkņi, kuri klausītājus gaidīs muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs". Būs divi koncerti – gan pulksten 15, gan pulksten 17. Muzejā svētku noskaņa valdīs arī 15. maijā – Starptautiskajā ģimenes dienā, kad apmeklētāji varēs piedalīties teatralizētā ekskursijā "Ciemos pie Konstantīna Pēkšēna".

Mātes un ģimenes dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pasākumu programma pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!