Arī 2021. gadā būs pieejama bezmaksas mediācija ģimenes strīdu risināšanā
Foto: Shutterstock

Tieslietu ministrija (TM) sadarbībā ar Sertificētu mediatoru padomi arī 2021. gadā turpinās īstenot programmu "Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos", lai sniegtu atbalstu ģimenēm tādu strīdu un domstarpību risināšanā, kas skar bērnu intereses, informēja ministrijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programmas ietvaros tiks nodrošinātas pirmās piecas bezmaksas mediācijas sesijas (katra 60 minūšu apmērā). Programmas ietvaros sertificēta mediatora pakalpojumu iespējams saņemt dažāda veida ar bērnu interesēm saistītu ģimenes strīdu risināšanā, piemēram, bērnu saskarsmes jautājumi, bērna pastāvīgās dzīvesvietas noteikšana, uzturlīdzekļu apmērs un/vai maksāšanas kārtība, vecāku attiecības un savstarpējā komunikācija, bērnu audzināšanas jautājumi, laulības šķiršana u.c.

Bezmaksas mediāciju ģimenes strīdos var izmantot arī tiešsaistē.

Sertificētu mediatoru sarakstu, kuri sniedz konsultācijas un mediāciju programmas ietvaros, tai skaitā sertificētu mediatoru sarakstu, kuri strādā attālināti tiešsaistē, kā arī vispārēju informāciju par bezmaksas mediācijas procesu ģimenes strīdos var atrast Sertificētu mediatoru padomes mājaslapā.

Situācijā, kad rodas grūtības vienoties par mediatora izvēli vai ir kādi citi jautājumi par mediācijas pakalpojumu, TM aicina sazināties ar Sertificētu mediatoru padomi pa konsultatīvo tālruni 28050777 darba dienās vai rakstīt uz smp@mediacija.lv.

Tags

Ģimene Tieslietu ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form