Atkal pieejamas bezmaksas ģimenes psihoterapijas konsultācijas ģimenēm ar bērniem
Foto: CHUTTERSNAP / cc

No 5. maija Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Konsultatīvās nodaļas pārstāvji sāk nodrošināt bezmaksas ģimenes psihoterapijas konsultācijas ģimenēm ar bērniem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konsultācijas sniegs Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrības psihoterapijas speciālisti gan savās prakses vietās, gan tiešsaistē, izmantojot ģimenēm ērtu tiešsaistes rīku.

Ģimenes psihoterapijas konsultāciju mērķis ir stiprināt ģimeni kā vienotu veselumu, palīdzot identificēt un mazināt problēmas, kas traucē ģimenes sekmīgai funkcionēšanai.

Ģimenes psihoterapijas konsultācijas var notikt, gan piedaloties visai ģimenei vienlaicīgi, gan atsevišķiem tās locekļiem, piemēram, vienam vecākam un bērnam, vecākiem bez bērniem, u.c., gan vienam ģimenes loceklim kā individuālās konsultācijas. Jebkurā gadījumā psihoterapijas speciālists kopā ar ģimeni noteiks terapijas mērķus un atbilstoši tiem plānos nepieciešamo terapiju, stiprinot ģimeni kopumā, atklājot tajā līdz šim slēptos resursus, pilnveidojot un attīstot sadarbības un konfliktu risināšanas prasmes utt.

Psihoterapijas speciālisti pakalpojuma sniegšanas laikā neveiks atzinumu sagatavošanu tiesām, bāriņtiesām vai citām valsts vai pašvaldību iestādēm.

Konsultāciju garums būs no vienas stundas līdz pusotrai stundai. Katra ģimene, neatkarīgi no konsultāciju skaita, varēs saņemt ne vairāk kā 10 konsultāciju stundas.

Visus pieteikšanās dokumentus un arī biedrības piesaistīto psihoterapijas speciālistu sarakstu meklē šeit. Tur arī varēsiet norādīt trīs sev vēlamākos speciālistus, taču situācijās, kad pieprasījums būs liels un izvēlētais psihoterapijas speciālists tuvākajā laikā nebūs pieejams, tiks piedāvāts cits psihoterapijas speciālists, kuru nebūsiet iepriekš norādījuši, skaidro VBTAI.

Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams:

  • nosūtīt ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu un tā pielikumus uz e-pasta adresi konsultativaiscentrs@bti.gov.lv;
  • vai arī parakstītus dokumentus pa pastu nosūtīt uz adresi Ventspils iela 53, Rīga, LV–1002, norādot "Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Konsultatīvajai nodaļai".

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Konsultatīvās nodaļas vadītāju Ingu Gulbi pa tālruņa numuru 26808563.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Ģimene Psihoemocionālā veselība Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form