Atkarīgo personu ģimenes locekļiem piedāvā apmeklēt bezmaksas nometnes
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Labklājības departaments aicina atkarīgo personu ģimenes locekļus piedalīties bezmaksas psiholoģiskā atbalsta nometnēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Interesenti var pieteikties vienai nometnei, izvēloties datumus: šā gada 5. līdz 7. augustā vai gada 2. līdz 4. septembrī.

Katra nometne ilgst trīs dienas, kuru laikā tās dalībnieki saņems profesionālu psiholoģisko atbalstu. Tajā varēs padziļināt savu izpratni par atkarību un līdzatkarību, vairot spējas apzināties savas jūtas, sasniegt mērķus un atjaunot personības resursus.

Ar līdzatkarīgajiem strādās pieredzējuši speciālisti – Iveta Krūmiņa (sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe) un Benita Griškeviča (LPB sertificēta psihoterapijas speciāliste, sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe). Tāpat dalībniekiem būs iespēja arī fiziski izkustēties un izmēģināt savus spēkus radošajās darbnīcās.

Nometnes notiks: Talsu novada viesu mājā "Rezidence Kurzeme", kur dabā, tālu no pilsētas kņadas, būs iespēja ieklausīties sevī, tikt uzklausītam un atspirgt. Visiem nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas izmitināšana, uzturs, kā arī transports no Rīgas līdz viesu mājai un atpakaļ.

Kā kļūt par nometnes dalībnieku? Pieteikties var ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, kurš cieš no līdzatkarības. Pieteikšanās un sīkāka informācija par nometni – Iveta Krūmiņa ( tālruņa numurs 28275992) vai rakstot uz e-pastu – konsultanti.psihologi@gmail.com

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video.

Nometņu laikā tiks nodrošināti epidemioloģiskās drošības pasākumi, ņemot vērā valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un rekomendācijas.

Iedzīvotājiem pirms nometņu apmeklēšanas jābūt atbildīgiem un jāizvērtē savs veselības stāvoklis – nometnes nevar apmeklēt, ja ir kādi saslimšanas (elpceļu infekcijas) simptomi, dalībnieks bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku vai dalībnieks ir kontaktpersona.

Tags

Ģimene Līdzatkarība Psihoemocionālā veselība Rīgas domes Labklājības departaments
0
Atkarība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form