Atklāj rehabilitācijas centra 'Poga' jaunās telpas
Foto: Publicitātes attēli

Šodien, 22. maijā, durvis vēra bērnu rehabilitācijas centrs "Poga", kas ir atradis sev jaunas mājas Rīgā, Sēlpils ielā 2C. Līdz ar jaunajām bērnu rehabilitācijas centra telpām, iezīmējas jauns posms rehabilitācijas nozarē Latvijā, sniedzot mazajiem pacientiem plašākas un inovatīvākas iespējas saņemt rehabilitāciju tepat Latvijā.

Tāpat rehabilitācijas centra "Poga" lielākais atbalstītājs, mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija", pasniedza centram dāvinājumu 100 000 eiro vērtībā ar mērķi nodrošināt modernāku rehabilitāciju Latvijas bērniem, informē Ilze Ošāne, labdarības fonda "Ziedot.lv" komunikācijas vadītāja.

Jaunajās rehabilitācijas centra "Poga" telpās būs pieejams mūsdienīgs rehabilitācijas aprīkojums – "G-EO System" gaitas robots no Šveices, četri "TheraSuit" fizioterapijas kabineti no ASV un divas tDCS smadzeņu mikropolarizācijas iekārtas, "Galileo Med 25TT" muskuļu treniņa iekārta, "Tobii" alternatīvās komunikācijas iekārta un sensorā istaba. Tāpat jaunajās telpās būs pieejamas labiekārtotas nodarbību telpas, lifts, kas īpaši pielāgots bērniem ar kustību traucējumiem, garderobe, atpūtas istaba, trenažieru zāle, apmācību zāle, kā arī psihologa un uztura speciālista kabineti. Izveidota īpaša rekreācijas telpa īpašo bērnu vecākiem. "Pogā" pacientiem būs pieejami 11 speciālisti – divi ārsti un deviņi funkcionālie terapeiti.

Atklāj rehabilitācijas centra 'Poga' jaunās telpas
Foto: Publicitātes attēli

"Pagājušajā gadā mazajiem "Poga" pacientiem kopumā sniegtas 8489 nodarbības un 1847 konsultācijas, kas ir par 60 procentiem vairāk nekā pirmajā centra darbības gadā. Aktīvi darbojoties, sapratām, ka Latvijas bērni ar funkcionāliem traucējumiem ir pelnījuši vairāk – plašākas rehabilitācijas telpas, jaunus pakalpojumus un iespējas," par lēmumu pieņemt izaicinājumu un meklēt rehabilitācijas centram "Poga" jaunas un lielākas telpas, kas spētu nodrošināt Latvijas bērniem pieejamāku rehabilitāciju, stāsta rehabilitācijas centra dibinātāja Rūta Dimanta. "Poga" jaunās mājas Pārdaugava izveidotas, pateicoties sabiedrības un uzņēmumu ziedojumiem un bankas aizdevumam, un iezīmē jaunu posmu Latvijas bērnu rehabilitācijas nozares attīstībā.

Source

Cālis.lv

Tags

Labdarība Ziedot.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form