Atklāts dakteru Klaunu labdarības veikals 'No nieciņa līdz prieciņam'
Foto: Publicitātes attēli

Dakteri Klauni bērniem Latvijas slimnīcās arī Ziemassvētku laikā dod iespēju kopā sirsnīgi izjust svētku tuvošanos, reizē aicinot viesoties biedrības organizētajā labdarības veikalā "No nieciņa līdz prieciņam". Šogad tajā vairākus simtus dažādus rokdarbus, dizaina izstrādājumus, lietas no koka, māla, ādas veikalam sarūpēja ne tikai bērni, ģimenes, bet arī savas jomas profesionāļi, mazie ražotāji. Iegūtie ziedojumi tiks novirzīti dakteru Klaunu darbam ar bērniem Latvijas slimnīcās.

"Paldies ikvienam, kurš ziedojis kādu no saviem darinājumiem, un tos joprojām mums var atnest. Lai arī kāds no šodienas apmeklētājiem jokoja, ka dakteri Klauni varētu tik labi pavadīt laiku ar bērniem jebkur citur, bet ne slimnīcās, diemžēl tieši tur viņi ir visvairāk nepieciešami. Svētku laiks nav izņēmums, Latvijas slimnīcās ārstējas daudz mazo pacientu, un dažiem Dakteru Klaunu uzmundrinājums ir gandrīz vienīgais... Ceram, ka cilvēku atsaucība, iegādājoties dāvanas un ikdienā noderīgas lietas ne tikai ļaus turpināt, bet arī vairos iespēju dakteriem Klauniem veltīt savu darbu mazo pacientu priekam," pauž biedrības "Dr.Klauns" vadītāja Marianna Milovska.

Apģērbu zīmola "Madara Lux" īpašniece Madara Marševska uz dakteru Klaunu labdarības veikala atklāšanu bija ieradusies kopā ar meitu Šarliju, atnesot arī pašas šūtos meiteņu svārkus, matu bantes un tauriņus puišiem: "Kad meita bija mazāka, viņa diezgan daudz slimoja un vajadzēja ārstēties bērnu slimnīcā. Tur mēs iepazināmies ar dakteriem Klauniem un bijām ļoti priecīgas par katru viņu apciemojumu. Savā ziņā šodienas devums ir mūsu paldies viņu darbam."

"Vairākus gadus sekoju dakteru Klaunu komandas veikumam, un tā acīmredzami attīstās un profesionāli aug. Jāņem vērā, ka labi speciālisti nerodas vienā dienā. Var saprast, cik grūti nemitīgi ziedojumu veidā ir gūt finansējumu tik lielam mērķim, bet bērni slimnīcās dakteru Klaunu darbu ļoti novērtē. Kārtējo reizi pierādījies, ka neformāls – nevalstiskas organizācijas darbs dod tik daudz, un, manuprāt, pienācis laiks, kad biedrība "Dr. Klauns" būtu pelnījusi gūt arī valsts atbalstu," uzskata ielu kultūras un sporta kustības "Ghetto Games" līderis Raimonds Elbakjans.s

Dakteri Klauni tirdzniecības centrā "Spice", blakus Informācijas stendam, izveidojuši labdarības pop-up veikalu, kuru var apmeklēt katru dienu līdz 31. decembrim.

Savus radošos darinājumus dakteru Klaunu pop-up veikala darbībai līdz 20. decembrim iespējams atnest uz jebkuru no Rīgas sporta klubiem "MyFitness", Rīgā, katru darba dienu un brīvdienu klubu darba laikos. Darinājumi jāiedod sporta kluba administratoram, kā arī jāaizpilda anketa, lai Dakteri Klauni varētu sazināties un pateikt sirsnīgāko paldies. Anketa pieejama šeit.

Darinājumus var ziedot arī "Spice" infocentrā, katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Tāpat biedrība Dr. Klauns parūpējusies, lai ziedojumus iespējams atstāt dažādās vietās reģionos. Vairāk par to lasi šeit.

Biedrība "Dr. Klauns" kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 35 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība "Dr.Klauns" īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma "Food Union" un Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstu.

Source

Cālis.lv

Tags

Bērni Dr.Klauns Labdarība Raimonds Elbakjans Ziemassvētki
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form