Bērnu slimnīcā ierobežo ambulatoros un dienas stacionāra pakalpojumus
Foto: LETA

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca (BKUS) sākot ar trešdienu, 18. martu, pārtrauks ambulatorās vizītes un dienas stacionāra pakalpojumus līdz 14. aprīlim, informē BKUS sabiedrisko attiecību speciāliste Una Grenevica. Bērnu slimnīca lūdz sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos @bernuslimnica.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Šobrīd tiek atceltas visas plānveida operācijas, manipulācijas, izmeklējumi un konsultācijas. Izņemot pacientus, kuriem nepieciešama nepārtraukta terapija, piemēram, onkoloģijas pacientus un reimatoloģisko saslimšanu pacientus, kuri saņem bioloģisku terapiju.

Ar pārējiem pacientiem Bērnu slimnīcas Klientu apkalpošanas speciālisti sazināsies tuvākajā laikā un informēs par iespējām pakalpojumu saņemt vēlāk. Bērnu slimnīca aktīvi strādā pie iespējas nodrošināt konsultāciju saņemšanu attālināti.

Slimnīca uzsver, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība tiks sniegta tāpat, kā līdz šim. Ja šobrīd cilvēks atrodas pašizolācijā un novēro "Covid-19" saslimšanai raksturīgos simptomus vai ir kādas citas sūdzības, kuru dēļ nepieciešama neatliekama palīdzība, jāzvana uz numuru 113 un jāmeklē palīdzība.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Bērnu slimnīca
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form